Archiwiści będą świętować swój dzień

Archiwum Państwowe Piotrków Środa, 29 września 202114147
Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza mieszkańców regionu na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek (30 września), w siedzibie instytucji przy ul. Jerozolimskiej 29. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: "Archiwum – zasobny skarbiec dziejów".
fot.: K. Żołądek

W związku z przypadającą w tym roku 230. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz w nawiązaniu do postaci ojca polskiej numizmatyki, piotrkowianina, Kazimierza Stronczyńskiego, archiwiści zapraszają m.in. na warsztaty numizmatyczne, a także wiele innych atrakcji.

 

Impreza rozpocznie się o 9.00. Jej szczegółowy plan znajdziecie na plakacie:

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

? ~? (Gość)29.09.2021 13:52

Super, tylko dla kogo taka impreza o tej porze? Uczciwy człowiek o tej porze pracuje... może przyjdzie paru emerytów lub bezrobotnych? Naprawdę, kolejny rok to samo, nie da się takich imprez robic w godzinach popołudniowo - wieczornych lub w sobotę/ niedzielę?

70


Bolo ~Bolo (Gość)30.09.2021 09:11

atrakcje dla bezrobotnych... reszta przeczyta se tylko plakat

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat