Apel sanepidu w sprawie zakażonego

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 13 grudnia 202166003
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona busem na trasie Baby - Czarnocin w dniach 6-9 grudnia. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.

Pełna treść komunikatu: 

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kaczor ~Kaczor (Gość)13.12.2021 12:38

Może warto wprowadzić izolacje zaszczepionych, np busy,kościoły i wszędzie tam gdzie sanepid poszukuje wprowadzić wejścia tylko dla nie zaszczepionych a zaszczepionych izolować w domu?

105


dziwne ~dziwne (Gość)13.12.2021 13:41

czy ktoś słyszal o leczeniu ludzi ? ja tylko o podawaniu preparatu genetycznego ,młodzi ,sprawni ludzie coraz częściej maja problemy lub umierają będąc po przyjęciu preparatu /dwoje studentów z wrocławia / o co w tym wszystki chodzi ?

85


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat