Amatorski turniej siatkówki plażowej w Sulejowie

Region Czwartek, 12 sierpnia 202116732
W niedzielę 15 sierpnia na boiskach plażowych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbędzie się amatorski turniej siatkówki plażowej mężczyzn. Początek o 10:00.

Udział wezmą zawodnicy z takich miejscowości jak:

-  Sulejów

- Piotrków Trybunalski

- Bełchatów

- Łódź

- Łask

- Żyrardów

- Końskie

- Włoszczowa

- Radomsko

 

Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy FUKS Sulejów.

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

riki tiki tak ~riki tiki tak (Gość)14.08.2021 11:52

Riki, to jeszcze parę drobnostek: żeby naprawiono zarwane studzienki kanalizacyjne na ulicy Taraszczyńskiej i na placu targowym, żeby ktoś oddał 840 tysięcy wydanych na miejsca wodowania kajaków, które rozpłynęły się w niecałe dwa lata po ich wybudowaniu, żeby ktoś oddał kasę umoczoną w bankructwo miejskiego zakładu komunalnego... Ile tego było? Trzy i pół miliona oficjalnie, czy więcej?

20


Riki ~Riki (Gość)14.08.2021 08:34

Kogoś to interesuje z mieszkańców tej gminy czy tylko działaczy ? Ja jako mieszkaniec wolałbym, aby w tej gminie było posprzątane, wycięte chwasty, aby płynęła normalnie woda, aby budowano drogi, chodniki, sale gimnastyczne przy szkołach przy których ich nie ma, aby zmieniono azbestowe rury którymi płynie woda, aby rozbudowano kanalizację, gazociąg itd.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat