Aleksandrów. Trwają prace związane z budową sieci światłowodowej

Region Czwartek, 10 czerwca 202121288
Na terenie gminy Aleksandrów prowadzone są intensywne prace związane z budową otwartej sieci światłowodowej w ramach Projektu Operacyjnego Polska Cyfrowa, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za działania związane z projektowaniem i budową sieci światłowodowej jest firma NEXERA.

 

Wybudowana infrastruktura będzie miała charakter otwarty, co oznacza jeszcze większe możliwości dla mieszkańców. Swoje usługi będą na niej bowiem świadczyli zarówno lokalni, jak i ogólnopolscy dostawcy usług telekomunikacyjnych. Połączenia szerokopasmowe umożliwiają przekazywanie wysokiej jakości obrazów, filmów, oglądanie telewizji internetowej oraz pozwalają na korzystanie z różnorodnych zaawansowanych usług internetowych. Wszystkie te usługi są możliwe przy wykorzystaniu jednego kabla światłowodowego. Sieć światłowodowa będzie sukcesywnie dostępna  w kolejnych miejscowościach w  gminie Aleksandrów. (a)


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)11.06.2021 09:17

Tylko po co myślą ,ze w małych miejscowościach nie ma ważniejszych rzeczy jak kabel.
U nas też powiesili i co z tego nikt się nie podłączył bo nikogo net nie interesuje ani lipna telewizja oferowana za co każą sobie jeszcze słono płacić i myślą ,ze ludzie nie maja nic do roboty tylko siedzieć w domu i gapić się w ekran
tym bardziej ,że teraz media nastawione są na propagandę i manipulowanie społeczeństwem..
U rodziny w mieście maja 300 mega net i telewizja i totalne dno

02


5gg ~5gg (Gość)10.06.2021 22:28

Szybciej niż w "Chojniakowie".

21


ada ~ada (Gość)10.06.2021 21:50

Zakładają gdzie popadnie omijając wiele części miejscowosci i budynków. Taki projektant i takie zatwierdzenie projektu.Za rok będą kopać ponownie.

20


zły ~zły (Gość)10.06.2021 19:36

Sulejów ulica Dobra Woda jak zawsze w CZARNEJ D..... Szkoda że jak Burmistrz oprowadzał delegację po Podklasztorzu nie pokazał ulicy Dobra Woda , cudzym się chwali, a ta ulica to jest do bram piekieł . Tutaj cyfryzacja nigdy nie dotrze :(

40


zelowbt ~zelowbt (Gość)10.06.2021 16:13

i niedlugo beda zwijac, w niektorych gminach robia na dziko liczac na to, ze to ktos zalegalizuje, pal szesc na panstwowym ale wchodza bez pozwolenia w prywatne dzialki-taka partyzantka

31


Noker ~Noker (Gość)10.06.2021 13:40

Gmina a gmina tu hociaż się starają by coś robić a w pewnej gminie nic nie robią

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat