Reklama

Adrian Malicki show

OSiR Poniedziałek, 20 grudnia 202141559
Ostatnią w tym roku kolejkę rozegrali piłkarze występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Na szczególną uwagę zwraca wyczyn Adriana Malickiego.
Eko Luk-Moszczenica GG

W I lidze najciekawiej zapowiadało się spotkanie Barwilu-Omegi ze Starówką. Obrońca trofeum i lider wygrał 2:0 i z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli. Na drugim miejscu kończy ten rok Prym-Galeria Wnętrz, a trzeci jest LZS Sulejów.

W II lidze pierwsze punkty od początku swoich występów w rozgrywkach organizowanych przez piotrkowski OSiR zdobyła Drużyna Starszych Panów, która pokonała Walewski Team 1:0.

Fantastyczną skutecznością znów popisał się Adrian Malicki (Rol-Best): w spotkaniu z Czarnymi (9:0) strzelił 8 bramek. Po trzech meczach ten znany m.in. z Polonii Piotrków zawodnik ma na koncie 18 goli.

Przed amatorami teraz przerwa, która potrwa do 8 stycznia. Przypominamy, że mecze AHLPN odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax.

 


Zainteresował temat?

2

5


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ziommm ~Ziommm (Gość)27.12.2021 10:54

Brudaki oszukują!!!! Link i Pirek są zrzeszeni w Szczerbcu Wolbórz, potwierdził to ozpn! Oszustwo, zadamy stosowania się do regulaminu, za trzy pierwsze mecze walkowery przeciw Brudakom, a dalej grają bez tej dwójki! Obaj są zapisani do klubu, tego zabrania regulamin! Zająć się tym należy jak najszybciej!

40


rys ~rys (Gość)26.12.2021 09:37

a w iv lidze rezerwowy

20


Hej, hej tu en-bi-ej ~Hej, hej tu en-bi-ej (Gość)22.12.2021 15:08

Dla zainteresowanych!
Nie widziałem w sobotę w (na) hali Daniela!

01


Malicki ~Malicki (Gość)21.12.2021 21:03

Panie Redaktorze proszę o zachowanie spokoju !!!
To nadal jest liga AMATORSKA.
Tu ludzie przychodzą się bawić i przede wszystkim wyjść z domu :) :) Proponuję napisac kilka artykułów o młodzieży trenujacej zawodowy sport w naszym mieście np. Pływanie tenis zapasy Lekka atletyka czy koszykówka. Myślę że amatorzy bardziej ucieszą się gdy przeczytają coś o swoich dzieciach niż o sobie:) Ich czas już upłynął

90


Yakobo ~Yakobo (Gość)22.12.2021 06:23

Chyba sie odblokowal ;D junior M

20


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat