Advertisement

51-latek leżał na drodze. Nie przeżył potrącenia

PolicjaTomaszów Wtorek, 15 grudnia 20201312511
Tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do jakiego doszło w Wiadernie w gminie Tomaszów Mazowiecki. W wyniku zdarzenia, mimo udzielonej pomocy medycznej śmierć poniósł 51-letni pieszy.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

W poniedziałek (14 grudnia) kilkanaście minut po godzinie 17:00, dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wiaderno, gdzie natychmiast skierował patrol. Na miejscu policjanci zastali 27-latkę, która w momencie zdarzenia kierowała osobową toyotą oraz leżącego na chodniku, nieprzytomnego mężczyznę. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i do czasu przyjazdu karetki pogotowia kontrolowali jego czynności życiowe.

 

Zespół ratownictwa medycznego  po udzieleniu niezbędnej pomocy na miejscu, przewiózł 51-latka do szpitala w Tomaszowie. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Pracujący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, iż 27-latka  poruszała się od ulicy Ludowej w Tomaszowie w kierunku ulicy Dąbrowskiej. Jadąc przez Wiaderno najechała na leżącego na jezdni w miejscu nieoświetlonym i niewyposażonego w elementy odblaskowe 51-latka. Kierująca toyotą była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_wolf ~gość_wolf (Gość)16.12.2020 11:22

Dlaczego Policja nie nakłada mandatów pieszym za brak odblaskowych elementów po zmroku w takich dziurach a teraz ta kobieta przejdzie traume batalię Sądowa miałem podobny przypadek i Pan Sędzia stwierdził że sprawcą Zaginol ale Ukarać kogoś musi i kosztowały mnie te sprawy około 10 tysi

20


gość_md ~gość_md (Gość)16.12.2020 18:36

Współczuję kierowcy młoda dziewczyna a leżaki na drodze mogą trafić się każdemu więc trochę wyróżnienia

02


gość_gość ~gość_gość (Gość)16.12.2020 15:29

To nie wina cukru tylko którejś z cywilizacyjnych chorób typu pomroczność jasna lub choroba filipińska

02


ja ~ja (Gość)15.12.2020 12:04

napewno nie jest to wina kierującej... niestety miałem okazję widzieć kiedyś osobę leżąca na ulicy, po zmroku w miejscu nie oświetlonym i bez elementów odblaskowych - o tym że jest to człowiek zorientowałem się dopiero będąc bardzo blisko - ok 10m. Przypominał raczej zwierzę, albo jakąś torbę z materiału... gdyby auto które chwilę wcześniej (ok 10s) go potrąciło nie stało na awaryjnych i jego kierowca nie ostrzegał o leżącym człowieku to pewnie bym nie zwolnił wcześniej i go przejechał... kierowca jadący zaraz po mnie pewnie też, bo zatrzymał się dopiero 1 metr przed, gdy zorientował się co leży... leżącego trzeba w pierwszej kolejności zabezpieczyć przed przejechaniem -np zastawiając samochodem i włączając awaryjne - w takiej sytuacji to Wy jesteście ratownikami!

23


gość_gość ~gość_gość (Gość)15.12.2020 14:05

Od kiedy to jezdnia jest do leżenia, ja zawsze myślałem że leży się w łóżku.

22


gość_bystry ~gość_bystry (Gość)15.12.2020 11:38

Skoro leżał to nie był pieszo

16


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat