26. edycja Męskiego Publicznego Różańca już 1 maja

ePiotrkow Piątek, 30 kwietnia 202127 2149
W Święto Pracy, spotkają się tym razem mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic, by wspólnie modlić się na różańcu. 26. odsłona Męskiego Publicznego Różańca, ponownie zawita do piotrkowskiej parafii pw. św. Jacka i św. Doroty.
fot.: Jonathan Borba z Pexels

Mimo, że obostrzenia związane z epidemią koronawirusa powoli są luzowane, to jeszcze tym razem uczestnicy spotkania, postanowili spotkać się w kościele. - Tym razem, zdecydowaliśmy że zachowamy pewną ostrożność. Jednak mamy nadzieję, że kolejna edycja naszej akcji odbędzie się już w tradycyjnej formule, czyli będziemy mogli modlić się, maszerując ulicami Piotrkowa. Cieszy to, że mimo epidemii koronawirusa, na kolejnych edycjach Męskiego Publicznego Różańca, pojawiają się nowe osoby, w tym także młodzież - mówi Maciej Hubka, jeden z organizatorów wydarzenia. 

 

Najbliższe różańcowe spotkanie, zaplanowano na sobotę (1 maja), start o 10.00. uczestnicy będą mogli również wziąć udział we wspólnej Eucharystii.


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (27)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

waleria ~waleria (Gość)30.04.2021 12:32

To jest hit Piotrkowa.

125


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat