Advertisement
Rodzina na start
59 minut temu, 07:40
Rodzina na start
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w konferencji „Rodzina na start”, poświęconej rodzinom zastępczym. Konferencja pod patronatem prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka, odbędzie się 13 grudnia 2023 r. w Mediatece .
O 12 ton za dużo...
52 minuty temu, 07:47
O 12 ton za dużo...
Niemal 52 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Taki tonaż spowodował również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego przyczepa nie została przerejestrowana, nie miała badania technicznego oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
Wolbórz - lider powiatu piotrkowskiego
Podsumowano ranking najlepszych gmin województwa łódzkiego organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej.
Świąteczna misja, escape room i pracownia Elfów na Mikołajki w Focus Mall w Piotrkowie!
6 grudnia w Focus Mall w Piotrkowie rusza interaktywna świąteczna misja, która przeniesie całe rodziny do krainy Mikołaja w towarzystwie Elfów. Ponadto wybrać się na kreatywne spotkanie w Pracowni Plastycznej i do świątecznego escape roomu na żywo! Na odwiedzających będą czekać także słodkości i drobne upominki od Mikołaja oraz dodatkowe punkty w aplikacji SPOT, które można wymienić na nagrody.
Długa lista miejsc bez prądu
2 godziny temu, 06:37
Długa lista miejsc bez prądu
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w najbliższych dniach nastąpią wyłączenia prądu w wielu miejscowościach w naszym regionie. Wiadomość dotyczy głównie mieszkańców gmin powiatu piotrkowskiego, ale na liście jest też kilka ulic w Piotrkowie Trybunalskim.
Wigilia z Serca w Sulejowie [ZDJĘCIA]
Ponad 20 tysięcy złotych zebrano podczas 7. Wigilii z Serca, która w niedzielę odbyła się w Sulejowie. To dwa razy większa kwota niż w ubiegłym roku, a pieniędzy może być jeszcze więcej, ponieważ niektóre licytacje jeszcze się nie zakończyły.
Z piotrkowskich obchodów Barbórki zostały tylko wspomnienia
Uroczyste msze święte, pochody przez miasto w okolicznościowych strojach, dźwięki orkiestry dętej, poczty sztandarowe, odznaczenia dla zasłużonych, spotkania pracowników w bardzo licznym gronie i niepowtarzalnej atmosferze. Tak kiedyś obchodzono w Dzień Górnika w FMG „Pioma” w Piotrkowie Trybunalskim. Dziś pozostała tylko tęsknota za utraconymi barbórkowymi tradycjami i wspomnienie dawnej świetności Fabryki Maszyn Górniczych.
Do Rozprzy przyjedzie święty mikołaj
Już w piątek w Rozprzy będzie okazja spotkać świętego mikołaja. Święty wraz ze swoimi reniferami pojawi się na bożonarodzeniowym jarmarku, który zaplanowano już w piątek.
Znów uratowali życie
22 godziny temu, 11:00
Znów uratowali życie
Cichy zabójca, jakim jest tlenek węgla, ponownie dał o sobie znać. Do niebezpiecznej sytuacji doszło w sobotnie popołudnie (02.12) na terenie gminy Rozprza. Mieszkanka powiatu piotrkowskiego podtruła się tlenkiem węgla. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji mieszkańców oraz służb ratowniczych udało się uratować życie młodej kobiety.
Nowy singiel i teledysk piotrkowskiego zespołu
"To nie koniec" - taki tytuł nosi nowy singiel piotrkowskiego zespołu Jasny Plan. Teledysk do utworu można oglądać już na portalu You Tube.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat