metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gabri ~gabri (Gość)19.06.2009 17:09

Jestem jak najbardziej za tym aby w końcu kibice się zmobilizowali i pomogli piłkarzom. jestem przekonany, że jeśli zawodnicy zobaczą większą ilość osób na trybunach, jeszcze bardziej się zmobilizują i uratują II ligę dla Concordii!

00


Kibic ~Kibic (Gość)20.06.2009 08:39

Jestem bardzo rozczarowany grupą kibiców Concordii,która jeżdzi kibicować Widzewowi.Czemu nie dopingujecie drużyny ze swojego miasta?Zreflektujcie się i przejdzcie dziś pokazać,że jesteście z CONCORDIĄ!!!W

00


lukch ~lukch (Gość)20.06.2009 18:38

Ja natomiast jestem jeszcze bardziej rozczarowany piotrkowskimi kibicami demolującymi nasze miasto wojną ŁKSowsko-Widzewską ...

00


kibic ~kibic (Gość)20.06.2009 19:11

Przegrali 3:1. Szkoda łez. Witajcie w III Lidze Krzyżacy.

00


gulu-gulu ~gulu-gulu (Gość)20.06.2009 19:54

Panie Prezydencie!!! Meldujęmy wykonanie zadania!!!
Jak by ktoś nie wiedział, to właśnie przegraliśmy ze Stalą po żenującej grze 1-3. Stal grała w 10!!! Jaki stadion taki poziom i adekwatna IV liga. Czyli gramy z Nadarzynem, Pułtuskiem,Karczewem, Kleszczowem, Niewiadowem i innymi pierdziszewami. Jaki plan nowego stadionu taki poziom przyszłorocznych rozgrywek w byłym mieście wojewódzkim.Żal eLdupe ściska jak się na to wszystko patrzy.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat