metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)19.01.2009 15:52

epiotrkow.pl dziękuję za przypomnienie. Gratuluję SONDY, a tym samym Wasza strona jest jak dla mnie bdb.
Już gdzieś pisałem, że "władza" polega na zrzucaniu winy na poprzedników i tak przez 4 lata zabawa trwa.
Proponuję zorganizować zbiórkę kredek, bloków rysunkowych, wiadereczek, łopatek i zabrać "władzę" do przedszkola na zabawę w piaskownicy.
Miasto Nasze nic nie zrobi bo nie potrafi, nie chce i nie jest to w kompetencji urzędników by czynić coś dla swoich wyborców.
Budowa drogi to małe koszty i uważam, że jeśli chodzi o ulicę Polną to kwota kilkunastu tyś złotych by wystarczyła ale po co lepiej strzelić sobie mureczek by pokazać pospulstów jak się bawi władza.
Dlaczego nie został wybrany siłą głosu mieszkańców tańszy projekt Michała Kieljana (jeśli dobrze piszę i pamiętam)?
Przypominam władzy, że zabawy czas się kończy to już nie to co dawniej więc lepiej brać się do roboty.
Pozdrawiam mieszkańców, którzy za 2 lata zrobią dobry uczynek z swoich głosów wyborczych.

00


obywatelunii ~obywatelunii (Gość)19.01.2009 17:57

Masz rację, wystarczyłoby pieniędzy na ulicę Polną gdyby władza wzięła się do roboty zamiast jeździć na wycieczki z pseudopromocją Piotrkowa do Brukseli. Eurosceptyczny Krzysztof raczej nie pojechał do "gniazda" Unii ulicą Polną. Ciekawe ile ta "wycieczka" nas kosztuje?

00


krzychu ~krzychu (Gość)18.01.2009 08:15

czy ktoś pomyślał o ulicy Wojska Polskiego?

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)18.01.2009 09:14

Jak to miło, że UM ma jakieś plany. Szkoda tylko, że nikt nie wspomnina, że o budowie wspomnianego w artykule ronda mówiono już w 2006 roku przed wyborami, a teraz wygląda na to, że jeszcze w tym roku go nie będzie.
A co z drugim, też od kilku lat i to nie raz zapowadanym rondem na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej, ul. Dmowskiego, Górnej i Żelaznej? W 2012 roku powstanie?

00


klet ~klet (Gość)18.01.2009 10:21

Polityk, radny - ich praca polega na zrzucaniu winy na poprzedników przez całą kadencję.

00


Mieszkaniec 18.01.2009 ~Mieszkaniec 18.01.2009 (Gość)18.01.2009 12:01

A co z ulicą POLNĄ na odcinku od ulicy Kostromskiej do ul.Zródlanej.Jest to naprawdę ul.polna bez nawierzchni asfaltowej i chodników. W czasie deszczowym trudno przejechać a nawey przejść.Miała być zmodernizowana już wiele lat temu.

00


też z Polnej ~też z Polnej (Gość)18.01.2009 14:16

Panie Prezydencie ! Zapraszamy na Polną ! Zapraszamy również media. Odcinek między Kostromską a Zródlaną to druty zbrojeniowe i same dziury. Tędy nie da się jezdzić ani chodzić, bo przecież chodnika brak, a dzieci muszą chodzić do szkoły. Szkoda, że zrobono murki, a nie ulicę Polną .......

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)18.01.2009 15:07

Problem w tym, że ul. Polna nie leży na Trakcie Wielu Kultur, ani też, że nie mieszka przy niej żaden prezydent/wiceprezydent/dyrektor MZDiK (niepotrzebne skreślić).

00


klet ~klet (Gość)18.01.2009 15:14

Nie jestem z ul.Polnej ale wiem o czym mówicie.
Murek jest ważny bo uczy, że wspinaczka, spacer po murku grozi uszczerbkiem zdrowia.
Co do Waszej/Naszej ulicy nie wiem czym "jaśnie" państwo piotrkowskie kieruje się wydając kasę, kasę i tak z dofinansowania. Może w takim razie epiotrkow.pl zrobi SONDĘ ilu z Nas jest za Krzysiem Prezydentem?
Drogę naprawią, wyremontują ale musicie grzecznie czekać w kolejce.
Dobra na 70% wiem, że Boss przegląda ten portal więc może epiotrkow.pl przyzna mu specjalne konto by od czasu do czasu szepnął Nam co o Naszych problemach myśli.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)18.01.2009 17:20

"klet" napisał(a):
Może w takim razie epiotrkow.pl zrobi SONDĘ ilu z Nas jest za Krzysiem Prezydentem?


Sonda oceniająca działania prezydenta była dwa miesiące temu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat