metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)04.01.2009 12:46

dlaczego nikt nie pomyślał by a granicach gmin zbudować jedno większe schronisko.
Mam na myśli takie rozwiązanie:
1. Teren zalesiony - dwa pasy
a) Duże drzewa
b) Mniejsze krzewy
Takie zalesienie schroniska wytłumi hałas zwierząt oraz zagwarantuje ciepło zimą i chłód latem.
2. Teren na wzniesieniu, ponieważ zapobiegać to miałoby zalaniu.
3. Jeśli kilka gmin się zrzuci na jedno wspólne takie schronisko koszta budowy były by minimalne, a tak budują coś bez wysłuchania mieszkańców na tzw "odwalenie" co z tego wyjdzie zobaczymy.

00


G.F ~G.F (Gość)04.01.2009 14:04

Uzupełnienia do mojej wiadomości; nasza strona internetowa to www.zwierzak.org.pl -zapraszam do odwiedzin.G.F

00


b.....j ~b.....j (Gość)04.01.2009 14:12

do klet!.Masz rację ale to rozwiazanie przez wiele lat nie spotykało się z przychylnością kolejnych władz miasta . Obecna sytuacja schroniska musi uledz rozwiązaniu .Czy to wałśnie rozwiazanie będzie ostatecznym - nie nam sądzić.

00


klet ~klet (Gość)05.01.2009 12:42

Nie mniej uważam tak:
1. Władze miasta jak zwykle dały plamę - to już standard, więc chyba pora kończyć tą głupotę ?
2. Dlaczego miasto żąda kaucji? Skoro na Nasz rachunek woziło zwierzęta przez miesiąc do Łodzi płacąc niezłą kasę za dobę ?
3. Wydaje się mnie, że moje rozwiązanie było by w perspektywie użytkowania kilka razy tańsze i przyjazne wszystkim zwierzętom i Nam mieszkańcom.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat