metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
purek ~purek (Gość)11.02.2009 13:59

pytanie mam odnośnie sygnalizacji. mianowicie. kto programuje te światła. przecież to już wiekszego głupola nie ma. zaprogramuj czerwone dla pieszych raz krócej raz dłużej na zmiane z zielonym. to samo dla samochodów. powinno być ok. postaraj sie stary ;)

00


Cisek ~Cisek (Gość)11.02.2009 18:17

W ogóle ciekawie też popisała się piotrkowska Komenda Policji.
Oczywiście daleko mieli do tego skrzyżowania... przez tyle dni, zostawić tak ruchliwe skrzyżowanie bez kompletnego nadzoru to totalny pokaz głupoty i jakiegokolwiek myślenia.
Dopiero po wypadku, postanowili ustawić tam policjanta nadzorującego ruch.
Szkoda, że znów potwierdziło się przysłowie,że "mądry polak po szkodzie" po gdyby wcześniej Policja pomyślała o interwencji na tym skrzyżowaniu, to zapewne by nie doszło do takiego tragicznego wypadku :(

00


lolek ~lolek (Gość)12.02.2009 09:27

Cytuję:
Oczywiście daleko mieli do tego skrzyżowania... przez tyle dni, zostawić tak ruchliwe skrzyżowanie bez kompletnego nadzoru to totalny pokaz głupoty i jakiegokolwiek myślenia. Dopiero po wypadku, postanowili ustawić tam policjanta nadzorującego ruch.


A ja myślę, że najzwyczajniej działania MZDiK oraz drogówki po prostu w żaden sposób nie są ze sobą skorelowane. Swoją drogą niejeden patrol policyjny przejeżdżał tamtędy w trakcie awarii. Winnych zaniedbań pod sąd (ale pewnie winnych nie ma).

00


przemek ~przemek (Gość)14.02.2009 14:51

Co za debil zawarł umowę z firmą z Ciechanowa,tak jak by nie było w Piotrkowie specjalistów od takich rzeczy?Kto za to będzie odpowiadał prezydent,MZDiK czy super firma z Ciechanowa?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat