metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~J. ~J.ranga06.09.2008 18:26

Według mnie budki powinny zostać. Należy tylko tak jak mówili ludzie w swoich wypowiedziach, dać im dłuższe a nie tylko roczne umowy, wtedy zainwestują w swoje budki. Można nakazać im ujednolicić wygląd tych sklepików i nie będą szpecić a wręcz cieszyć oko ! A może władze miasta wiedzą już że pan W. wybuduje tam kolejny juz na tej ulicy swój biurowiec...

00


maddox ~maddox (Gość)06.09.2008 21:00

Może poszukam a może nie... jak nie to pójdę na bezrobocie... ehh aż się żyć odechciewa jak się czyta takie bzdury. Przecież oni to wynajmowali a wynajem ma to do siebie, że w końcu wynajmujący może zechcieć zrobić coś innego ze swoim budynkiem/terenem i ma do tego święte prawo. Po całym Piotrkowie rozsiana jest masa lokali do wynajęcia. Jakoś niektórzy ludzie potrafili zorganizować sobie nowy lokal i nie biadolą. Oczywiste jest że przy jednej z głównych arterii miasta powinny stać jakieś ładniejsze budynki. Gadanie w stylu "daliśmy sobie wmówić że żyjemy w pięknym nowoczesnym.." też sobie darujcie. Jeśli nie będziemy zmieniać nic, to na pewno lepiej nie będzie, a samo to się nic nie zrobi... Tak się składa, że piszę te słowa z Niemiec (pierwszy raz wyjechałem) i jestem w szoku jak ładnie mogą wyglądać miasta, miasteczka i wioski. Pozdrawiam

00


szczepan ~szczepan (Gość)06.09.2008 23:45

"maddox" napisał(a):
i jestem w szoku jak ładnie mogą wyglądać miasta, miasteczka i wioski.

no właśnie wyglądać, w muzeum też jest ładnie, czysto i schludnie, a po 15 gasimy światła i zamykamy bude. Miasto oprócz tego, że powinno wyglądać musi żyć, ja nie zamierzam tu bronić tych budek bo może, rzeczywiście ich lokalizacja jest nie najszczęśliwsza. Chciałem tylko zwrócić uwagę jak łatwo niszczy się miejsca, które co prawda nie mają murów, ale żyją. Smieszne jest to, że jak się wyjedzie z P-kowa to się wpada w szok;)

00


gulu ~gulu (Gość)07.09.2008 01:12

Drogi @Turysto, skoro urodziłeś się w Rumunii to powinieneś znać odpowiedz na moje pytanie, albo zapytaj rodziców. Co do bud na AK to kidyś gdzieś czytałem że mają czas chyba do końca roku, bo w ich miejscu ma być ponoć parking dla klientów min. klubu 100lica, getin banku itd. Czas budy z piwem MaC Zygul i innej tandety już raczej bliżej niż dalej, i to powinno cieszyć.

00


po ~po (Gość)07.09.2008 21:52

w każdym MIEŚCIE są budki ale różni je podstawowa rzecz mianowicie mianowicie są zadbane !!!!! i w naszym też można o nie zadbać a nie je niszczyć

00


po ~po (Gość)07.09.2008 22:16

ale Piotrków słynie z rozpierduchy - był basen i nie ma było fajne lodowisko i też rozwalone był stadion który budowali mieszkańcy wspólnymi siłami - teraz można sobie majtki kupić !!
no tak dbamy o to co mamy!!!!!!a....deptak też można w zasadzie zaorać nie ???

00


szczepan ~szczepan (Gość)07.09.2008 22:52

Przy temacie stadionu z moimi znajomymi pękła nie jedna zgrzewa piwa i wszyscy są zgodni, że było to niezwykłe ku stwo, to co się stało. Nie stało się, bo stać to się może tęcza na niebie, ktoś sprzedał rozparcelował stadion miejski, gdzie jest kupa gruzu i blaszane sklepy. Ja byłem wtedy za młody i za głupi żeby krzyczeć, ale wiem że jakby w Posen ktoś chciał na stadionie Lecha postawić blaszaną budę to wybuchło drugie powstanie wielkopolskie i bu spalili urząd miasta, a u nas nie wiadomo co się stało...

00


Świreneusz ~Świreneusz (Gość)07.09.2008 23:48

Do ~Po:
Hehehehe, doprawdy zabawne. Basen stoi jak stal, tylko media szukaly afery, a lodowisko... No tu masz swieta racje - ROZWALILI! Wandale, huligany! Gdyby nie przyszli w nocy nie zalali asfaltem, to by funkcjonowalo dalej przez caly rok - odkryte przy 35stopniach... Czujecie te tlumy na wodowisku?

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)08.09.2008 06:56

Świreneusz, chyba nie o tym basenie myślisz.
Chodzi o odkryty basen Piotrcovii, w miejscu którego stoi obecnie Inter Marche.

00


xx ~xx (Gość)08.09.2008 08:03

"~Świreneusz" napisał(a):
Hehehehe, doprawdy zabawne. Basen stoi jak stal, tylko media szukaly afery, a lodowisko... No tu masz swieta racje - ROZWALILI! Wandale, huligany!


Doprawdy zabawne. Gdzie Ty widzisz ten basen bo ja widzę tam teraz hipermarket Inter Marche. O drugim basenie na Żwirki nie wspomnę. Lodowisko było a jest teraz hala Piotrcovii. OK. Był stadion a teraz go nie ma a może będziesz twierdził, że jest na Wierzejach. W sumie to też stadion. Była Delta (jest doprowadzana przez pana Herrin... do upadłości), była/jest PIOMA (jest doprowadzana do zaniku przez pana J.Dom.)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat