metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xx ~xx (Gość)08.09.2008 11:34

Wilk tylko - bo nie zauważyłem żeby ktokolwiek inny dostawał tak atrakcyjne tereny do budowy. Więc o czym tu mówić.

00


szczepan ~szczepan (Gość)05.09.2008 18:22

A co tam ma być teraz, skoro wyganiają ludzi??

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)05.09.2008 21:03

Władze Piotrkowa działają zgodnie z programem wyborczym Krzysztofa Kononowicza: "Żeby nic nie było". ;)

00


gulu ~gulu (Gość)05.09.2008 21:21

Dawno powinni zburzyć te Delikatesy. Czekam kiedy się wezmą za te MaC CUDA na róg AK/Słowaka?Takie lepianki to są dobre w Rumunii albo jakiejś innej Mongolii.

00


~J. ~J.ranga06.09.2008 00:59

z pewnych źródeł wiem że z rzeczonymi lepiankami szybko nic się nie stanie

00


turysta ~turysta (Gość)06.09.2008 08:42

Drogi GULU chyba nawet nie wiesz co piszesz bo w Rumuni są takie sklepy że dech zapiera!

00


gulu ~gulu (Gość)06.09.2008 11:47

Drogi ~turysto, a czy wiesz co było w Rumunii przed lampą naftową?

00


Tomazii ~Tomazii (Gość)06.09.2008 15:47

Nic nie bedzie jak znając nasze miasto będą stały i niszczały

00


turysta ~turysta (Gość)06.09.2008 16:31

urodziłem się w RUMUNII i czasami tam bywam {2 razy } w roku !!! pozdrawiam

00


szczepan ~szczepan (Gość)06.09.2008 16:52

No właśnie to mnie wkurza w P-wie, odnośnie tzw. handlowania. Wszyscy sobie dali wmówić, że nie licuje to z obrazem pięknego i nowoczesnego miasta,j est wiocha i obciach i że trzeba te wszystkie ryneczki, które tworzyły się spontanicznie na początku lat 90, przenieś gdzieś na zadupie. A one tworzyły się w tym, a nie w innym miejscu nie bez powodu. Już ładnych kilka lat pomieszkuje w Poznaniu i byłem w szoku jak zobaczyłem gdzie dopuszcza się handel. Rynek Jeżycki, czy Plac wielkopolski, są większe niż nasz Stary Rynek, a ludzie tam handlują. I nie jest to jakaś cud architektura, są to zwykła namioty, tylko ujednolicone kolorystycznie i kasę z tego czerpie miasto. A miejsca te ŻYJĄ, bo w mieście chyba o to chodzi, a nie o to żeby było tylko łaaadnie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat