metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obserwator ~obserwator (Gość)27.10.2008 15:46

Ciekawi mnie także fakt,że w tym roku na stronie urzędu miasta nie pojawiła się informacja na temat gali Piotr 2008. Czy to może specjalne działanie naszych zazdrosnych władz, które taka informacje w roku ubiegłym zamieściły
http://www.piotrkow.pl/_portal/news/11820219774674395979801/Plebiscyt_%22Piotr_2007%22_rozstrzygni%C4%99ty_(15.06.2007).html

00


poinformowany (mniej więcej) ~poinformowany (mniej więcej) (Gość)27.10.2008 16:32

"~J." napisał(a):
aman, Piotra wybiera Rada Plebiscytu czyli ci którzy do tej pory Piotra otrzymali. Tak samo jak Order Orła Białego przyznaje Kapituła Orderu Orła Białego a nie każdy obywatel tego kraju.


Gó..o prawda! Tak było tylko na pierwszych Piotrach. Najpierw spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów kapituła wybierała pomniejsze nagrody, czyli Piotrusie, w pierwszej części gali prezentowano te osoby i wręczano im małe statuetki, potem była część artystyczna, w czasie której kapituła szła obradować i w kulminacyjnej części koncertu ogłaszano decyzję, komu przypadł Piotr za dany rok. Kapitułę tworzyli: laureaci Piotrów z lat poprzednich, prezes radia Piotrków T. Stachaczyk, prezydent miasta i - o ile się nie mylę - przewodniczący Rady Miasta. Od kilku edycji gadanie o kapitule jest tylko zasłoną dymną. Zwycięzców i głównego zdobywcę tego miana typują Państwo Stachaczykowie według sobie tylko wiadomych kryteriów. Pan Tomasz i Pani Beata Hołubowicz- Stachaczyk. Zresztą w tym roku już dwa tygodnie temu ktoś musiał chlapnąć na boki, bo w całym mieście wszyscy wiedzieli, że Piotrem 2008 zostanie Tomasz Sokalski, dyrektor MOK. Nie ględźmy więc tutaj o kapitule, bo naród może głupi jest, ale nie naiwny. Amen.

00


~J. ~J.ranga27.10.2008 23:24

poinformowany raczej mniej niż więcej, jak mówi babcia Roberta G. - w d...e byłeś g...o wiesz - i chyba jest tak we wszystkim... a poza tym drobna uwaga... dyrektorem MOK-u oraz tegorocznym Piotrem jest JACEK -> J A C E K a nie Tomasz - Sokalski stojący ością w gardle grupie trzymającej władzę (czyt. prochojniakowym radnym) A tak na marginesie, to niedobrze mi sie robi jak czytam nap__lanę takich jak ty, którzy wiedzą że dzwonią, ale nie wiedzą w którym kościele (i nie mam na myśli kościołóa na Łódzkiej)

00


~J. ~J.ranga27.10.2008 23:29

"obserwator" napisał(a):
Ciekawi mnie także fakt,że w tym roku na stronie urzędu miasta nie pojawiła się informacja na temat gali Piotr 2008. Czy to może specjalne działanie naszych zazdrosnych władz, które taka informacje w roku ubiegłym zamieściły
http://www.piotrkow.pl/_portal/news/1182021977467439597980/Plebiscyt_%22Piotr_2007%22_rozstrzygni%C4%99ty_(15.06.2007).html[/cytat]
na stronie widać że:
"Tegoroczny Piotr 2007 - Jan Dziemdziora - statuetkę odebrał z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka."
jeśli prezydent się nie pojawił jako patron honorowy i nie wręczał statuetki to przecież nie pojawi się to na stronie miejskiej. UM nie będzie przecież pisał o niektórych nieswoich imprezach. Piszę niektórych bo pomimo że pod inne tylko się doczepiają za grubą kasę to podają je na stronie :-)

00


poinformowany (mniej więcej) ~poinformowany (mniej więcej) (Gość)28.10.2008 00:03

"~J." napisał(a):
poinformowany raczej mniej niż więcej, jak mówi babcia Roberta G. - w d...e byłeś g...o wiesz - i chyba jest tak we wszystkim... a poza tym drobna uwaga... dyrektorem MOK-u oraz tegorocznym Piotrem jest JACEK -> J A C E K a nie Tomasz - Sokalski stojący ością w gardle grupie trzymającej władzę (czyt. prochojniakowym radnym) A tak na marginesie, to niedobrze mi sie robi jak czytam nap__lanę takich jak ty, którzy wiedzą że dzwonią, ale nie wiedzą w którym kościele (i nie mam na myśli kościołóa na Łódzkiej)


No dobrze. Ulżyłeś sobie. Zamieniłem imiona, fakt - zamiast Jacek napisałem Tomasz. To oczywiste przejęzyczenie. Natomiast co do reszty twoich nudnych wywodów, to poproszę Cię o jakieś konkrety! Czyżbym gdzieś jeszcze się omylił? W którym miejscu? Pokazałeś jakieś kontrargumenty? Bo skoro nie, to spadaj na drzewo!

00


xyz ~xyz (Gość)28.10.2008 08:14

przejęzyczyć się jak język z.....

00


k-o ~k-o (Gość)28.10.2008 14:08

Wielokrotnie, na wszelkich możliwych forach, wpisywałem w ostatnich 2 latach krytyczne uwagi co do strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury, która informuje o... niczym. Jakieś stare wiszą tam materiały i mieszkaniec 80-tysięcznego miasta nie dowie się za Boga, co w mieście warto obejrzeć, gdzie pójść czego posłuchać, gdzie i na co warto się wybrać. Napisałem kilka maili do MOK-u w tej sprawie. Wysłałem też parę maili w tejże samej sprawie na adres internetowy bezpośrednio prezydenta Chojniaka. I żadnej do dziś reakcji!!!
Choćby za samo to skandaliczne zaniedbanie nie należy się panu dyrektorowi Jackowi Sokalskiemu żaden Piotr.

Moderator: usunięte - sugerowanie JAKIEJKOLWIEK formy przemocy jest zabronione na tym forum
!
Dziękuję.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)28.10.2008 14:42

Ostrzeżenie do k-o, poinformowany (mniej więcej) vel pozostałe nicki przestań tu prezentować sztukę jednego aktora :) Moja cierpliwość zaczyna się kończyć.... Doprecyzuję : kolejny nick z tego samego IP w tym wątku a dostaniesz BANA.

00


k-o ~k-o (Gość)28.10.2008 20:05

Wielce Szanowni Państwo!
Wracając do mojej myśli: choćby za samo to skandaliczne i trwające latami zaniedbywanie strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury nie należy się panu dyrektorowi Jackowi Sokalskiemu żaden Piotr, tylko wypowiedzenie, a więc skierowanie - kolokwialnie mówiąc - (to modne dziś wyrażenie) na tak zwaną zieloną trawkę.
Pan Jacek Sokalski sądzi pewnie, że za politykę informacyjną w XXI wieku wystarczy poobklejanie słupów-okrąglaków ogłoszeniowych afiszami, sąsiadującymi z klepsydrami i płachtami wszechobecnych (pseudo) szkół prywatnych.
Powiem więcej, taka przykładna strona internetowa MOK-u nie powinna ograniczać się do przedstawiania oferty programowej tej tylko instytucji, ale prezentować powinna całą paletę imprez, jakie są fundowane piotrkowianom, z propozycjami kościołów włącznie. Z tej armii zatrudnionego tam personelu jeden pracownik powinien mieć za zadanie zbieranie informacji z wszystkich możliwych miejsc na ten temat. Ta strona powinna iskrzyć życiem! Teraz wygląda jak koszmarny gniot! Jak można coś takiego firmować?!
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Czytających z Pierwszym Czytelnikiem, Szanownym Panem Moderatorem na czele.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)28.10.2008 19:49

do k-o: Dostosuj poziom swojego komentarza do panujących tu obyczajów to zostanie opublikowany w całości. Masz prawo do krytyki. Merytoryczna część dotycząca strony internetowej MOK została opublikowana w całości. W jednym wątku pisz pod JEDNYM NICKIEM. Bana dostaniesz gdy zasłużysz :)

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat