metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)30.01.2009 08:21

Panie Tadeuszu jest Pan na moim profilu odnośnie KupimyKlub.pl na Nasza-Klasa.pl :)
Myślę, że dla Nas taki turniej jest doskonałym miejscem do przeprowadzania scoutingu.
Dodam, że wśród Nas jest już kilku prezesów klubów sportowych, którzy sami między sobą zadają pytania "czy nie robicie jakiegoś turnieju tak by można było przyjechać obejrzeć kogoś?"
Do "władz" miast psujecie coś co jest dla młodzieży, jeśli tego nie widzicie to jedyna rada jest tak "drzwi są otwarte nikt Was nie trzyma na stołu poza pensyjkami", z których można by było za pewne opłacić na 10 lat do przodu MLPN.

00


    zwykły ktoś ~ zwykły ktoś (Gość)11.02.2009 23:31

Tadek ale ty jestes głupi ... kolejny raz w swoim zyciu zniszczyłes cos co sam zbudowałeś nie umiesz przyznac sie do błędu otoczyłes sie ludzmi ktorzy chcieli ugrac coś dla siebie i dobro dzieci mieli gdzies prawdziwych społeczników miałes przy sobie na poczatku tej ligi ale póżniej uważałes ze wszystko ty i nikt wiecej ty nieomylny wszechwiedzacy zreszta to widać w twoim tekscie do tej pory nie umiesz powiedziec ze nie tylko ty sam umiesz wymieniac nazwiska ludzi ktorzy powiedziec swoje zdanie a dlaczego nigdy nie wymieniasz nazwisk wszystkich którzy pomagali tobie było ich troche ale ty nawet nie zajakniesz sie o nich tylko ja ja ja ... ile osób poswiecało swój czas i czesto pieniadze zeby pomagac tobie ile kilometrów zrobiłes w nie swich samochodach facet z ak. tez ci nie pomagał? mało woził twój tyłek gdzie tylko chciałeś .teraz jestes meczennikiem układu mogą w to uwierzyc tylko ci ktorzy nie byli obok ciebie w czasie tych turniejów ... może opowiesz coś o wycieczce do zakopanego ktora skrociłeś bo młodzież nie chciała stac przed toba na baczność masz chore wyobrażenie o ludziach i wszystkich mierzysz swoja miara nie wszyscy ludzie na swiecie to przyszli alkoholicy... współczuje ze tobie to sie przytrafiło ale młodzieży trzeba troche ufac ty tego nie umiesz... przykre? ..ale prawdziwe .. moze poswiecisz swój drogocenny czas i raz napiszesz kto organizował z toba te imprezy znasz ich wszystkich bo było ich nie aż tak wielu...mysle ze nie zrobisz tego bo to czujesz jako zagrozenie twojego sukcesu ... bo niewatpliwie to był twój wielki sukces ...obrażasz tych ludzi mówiac ze wszystko sam .. wiesz ze miedzy innymi dlatego od ciebie odeszli ..sam to ty możesz po tyłku sie podrapać..każdy zdrowo myślacy człowiek wie ze do organizacji tak wielkich imprez potrzeba wielu ludzi .. mógłbym tak jeszcze długo ale ty wiesz lepiej i nie przyjmujesz do siebie zdania innych.. z powazaniem ...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat