metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lucek ~lucek (Gość)21.11.2008 20:09

Stasiak według mnie coś zakombinował ze związkowymi pieniędzmi, nie pisano by o tym tak wiele, gdyby była to tylko plotka. Jego kariera w lokalnej polityce jest skończona. Zawsze tak kończą ludzie beż znajomości samorządowej misji, bez doświadczenia a także ci, którzy chcą się dorobić na samorządowym stołku. Dlatego według mnie do samorządu powinni startować ludzie z dorobkiem wiedzy a także i pieniędzy, by myśleli o mieście a nie o własnej kieszeni. Stasiak zachłysnął się władzą, widać to było, no i się utopił. Życzę mu powrotu do zdrowia o ile dopadły go czarne myśli...

00


k-o ~k-o (Gość)21.11.2008 20:17

"~J." napisał(a):

~J. 21.11.2008 19:30
może żeby nie tracić czasu jak z panem B. zacznijmy procedurę odwołania przedsiębiorczego radnego :-) a może trzeba by ogłaszać nowe wybory Rady Miasta :-) ??


Sądzę, że sam zrezygnuje. Rzeczywiście, potrzebne by były wybory całej nowej rady miasta, ale to mało realna perspektywa z przyczyn technicznych.

00


k-o ~k-o (Gość)21.11.2008 20:19

Informuję, że wersja o

Moderator: usunięte ze względu na złamanie regulaminu

00


ja ~ja (Gość)21.11.2008 22:25

"kosma" napisał(a):
Nie wierzę w winę Stasiaka. Wiem jednak z kim musi się użerać. Współczuję


A Ci z którymi się użera kazali mu schować 34 tyś. złoty !!!
Kosma

Moderator: usunięte
!!! No chyba że jesteś nie
Moderator: usunięte
!!! Ale ile się "podziałkowałes" .
Moderator: Panowie bez wyzwisk

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)21.11.2008 20:19

Ostrzeżenie: prowadzenie dyskusji podszywając się pod kilku użytkowników jest zabronione. Niezalogowani mogą zmieniać podpisy ale w różnych wątkach. Zalogowanym przysługuje JEDNO konto.

00


Ciekawski ~Ciekawski (Gość)21.11.2008 22:45

Ciekawe, co o tej sprawie mieliby do powiedzenia koledzy koalicjanci radnego Stasiaka, czyli radni klubu RIG, a przede wszystkim panowie P.Sz. i M.K.? Bardzo ciekawe.

00


j...k ~j...k (Gość)22.11.2008 09:39

pewna kasjerka jednego z banków, "pożyczała" sobie. Ja myślę, że gdyby tak było jak podaje prasa, ta sprawa i tak umrze śmiercią naturalną.

00


kaka ~kaka (Gość)22.11.2008 10:49

Jeżeli jest wina, to musi byc i kara. Radny jest osobą dorosłą i chyba poczytalną, więc poniesie konsekwencje swoich czynów. Zgubiła go pycha i chciwość, podstawowe cnoty.

00


lepper ~lepper (Gość)22.11.2008 11:45

Wystarczy spojrzeć na chłopine to widac niezły machloi,wreszczie doczekał sie awansu.Pozdrawiam go i zycze mu powrotu do zdrowia i brania kuronia.

00


Ciekawski ~Ciekawski (Gość)22.11.2008 12:39

Nie osądzaj póki nie wysłuchasz, co sam bohater będzie miał w tej sprawie do powiedzenia. Swoja drogą ciekawe, czy faktycznie w poniedziałek się pokaże publicznie. Szczerze wątpię, bo przecież byłoby widac, że ma rękę/ręce opatrzone, a chyba o to mu nie chodzi.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat