metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kiedy ~kiedy (Gość)03.10.2022 09:36

wykorzystywanie młodzieży i robienie kasy , ciekawe czy rozliczenia finansowe VIVY już są właściwe ? czy dalej ciemny las ? fajny sposób na życie

127


cynik ~cynik (Gość)03.10.2022 09:07

Dawno ,dawno temu bowiem w latach 70-tych XX wieku gdzie jeszcze na wsi było mnóstwo koni służących nie do zabawy a pracy słyszałem taką przypowiastkę. Otóż pewien gospodarz ,który nadużywał darł koty ze swoją żoną. Jak się schlał to szedł spać do stajni tak gdzie "mieszkał" jego koń. Inni się z niego śmiali ,że nie tylko śpi z koniem /w sensie/ obok konia ,ale i żywi się tym co je koń. Oczywiście gospodarz zaprzeczał ,że je siano ,ale twierdził że owies spożywa i ten owies jest bardzo zdrowy. A więc w dawnych czasach dieta wegańska była już znana. Kończąc ten rolnik jak był trzeźwy przechodził na dietę normalną bo nic nie smakuje lepiej niż salceson ,kaszana i itd. Jak się jest trzeźwym. Umarł "młodo" bo w wieku... 70 lat

72


Lenka ~Lenka (Gość)03.10.2022 11:03

Warzywka zdrowe ? Które pytam się. Bo z tego co mi wiadomo warzywka chłoną wszystkie chemikalia ktore z wodą dostają. A zwierzę ma wątrobę która usuwa wszystkie toksyny z organizmu. To co zdrowsze ? Chemiczna marchewka czy zdrowy swojski kotlet schabowy ?

123


go?ć_janka ~go?ć_janka (Gość)03.10.2022 11:05

Tak ;))

30


Dudur ~Dudur (Gość)03.10.2022 11:22

Nic nie smakuje lepiej jak mielone z niedzielnego obiadu jedzone w poniedziałek. Życzę przepyszności!

143


wojciech ~wojciech (Gość)03.10.2022 12:04

Bo my musimy być silni i zdrowi, choćby na skrobi, choćby na skrobi. Co za brednie. Panienka nie robi nic fizycznie więc może jeść sałatę i rzodkiewkę. Powiedz to facetowi co zasuwa w kopali i potrzebuje zjeść 5 tys. kcal aby zrobił to sałatą.

82


nnn. ~nnn. (Gość)03.10.2022 12:15

Dwa czy milion lat temu piersi "ludzie" trudnili się zbieractwem ,później przeszli na uprawy ówczesnych zbóż. Ponoć wiodło im się lepiej. Ale jeszcze lepiej zaczęło się wieść tzw. ludziom pierwotnym jak przeszli na myślistwo i hodowlę bydła. Współcześni weganie żyją z tego co kupią w ...sklepach. Jak mieli by coś wyprodukować samodzielnie ...to klękajcie narody. Czasu by nie starczyło i pomarli by z głodu....

82


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.10.2022 13:02

Chcą niech sobie jedzą te liscie. Po co namawiać do tego innych? Chcesz być homo też sobię być, ale nie namawiaj innych proste

83


teodor ~teodor (Gość)03.10.2022 10:59

Pokażcie mi lwa albo tygrysa który nagle ma się przestawić na warzywka. Ja żyję zgodnie z naturą. Idę przygotować schabowe na obiad. Smacznego.

123


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)03.10.2022 13:55

Ciekawsza od tej żywności jest ta pani piękna chętnie bym się z nią wybrał do weganskiej restauracji

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat