metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
j...k ~j...k (Gość)04.09.2008 18:15

sprawiedliwości stało się zadość.

00


mugol ~mugol (Gość)04.09.2008 18:23

To teraz Pan Marian dostanie ciepłą posadkę od Prezia Krzysia Chojniaka, pewnie Marian będzie doradcą jakim... Ci z prawicy od koryta nie odejdą, bez złudzeń Piotrkowianie.

00


lex ~lex (Gość)04.09.2008 19:24

Szkoda, że o komentarz poproszono tylko przedstawicieli jednej "strony"...

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)04.09.2008 19:42

Tak jak stoi w tytule - to są PIERWSZE KOMENTARZE - z tego co wiem kolejne będą jutro. I nie jednej strony bo RiG nie należy do opozycji.

00


polityk ~polityk (Gość)04.09.2008 21:41

Ciekaw jestem czy Pan Błaszczyński po tym wszystkim da sobie spokój z polityką ; czy znowu chyba za 2 lata będzie startował jako np. lider jakiegoś tam ugrupowania

00


witold k ~witold k (Gość)05.09.2008 07:06

No cóż ja to zjawisko nazwałem „maniutkomania” Zjawisko złotówy. Przed laty pytali mnie, co zrobić po aferze w PCK odpowiedziałem, natychmiast delikatnie odsunąć go od jakiekolwiek publicznej debaty po jeszcze nie jedno piekiełko urządzi. Po tym Jak Ela pokazała światu, że Maniutek nie jest radnym pisałem do Krzysztofa, aby dał mu jakąś fuchę np. szefa grupy zwalczającej korupcje. Chłop byłby w tym dobry. Ja swoje zrobiłem pisałem o problemie. Mam pytanie. Wiele pytań zadam je na trybunalskich.pl

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)05.09.2008 15:45

Radna Wójcik jak zwykle świetnie zorientowana. ;) A tłumaczenie "nie bardzo wiem, o co chodzi, dlatego że mnie nie było" jest na poziomie IV klasy szkoły podstawowej. Kto ją wybrał???? :O

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat