metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Nowaanna06.03.2021 22:43

Gdzie można kupić prawdziwą czerwoną herbatą pu-erh w Piotrkowie?
Czerwona herbata podobno obniża cholesterol przy regularnym piciu. Wpływa pozytywnie na żołądek i problemy z układem pokarmowym. Wspomaga trawienie i przemianę materii i podobno odchudzanie. Na odchudzaniu mi akurat nie zależy, ale mam problem z wysokim cholesterolem LDL - tym złym, a wolałabym uniknąć brania tabletek, bo te z kolei mają inne skutki uboczne. Jem te margaryny różne zamiast masła ale nic to nie daje. Odstawiłam słodycze. No nie mam ruchu przez pandemię. Siłownie pozamykane, a w domu jakoś trudno się zmobilizować. Szperam po internecie i często piszą, że czerwona herbata wspierając metabolizm i przemianę materii również pozytywnie wpływa na cholesterol. Tylko musi to być prawdziwa czerwona herbata pu-erh. Problem polega na tym, że te w marketach się nie nadają. To często jest tam jakiś rooibos, który niestety nie ma tych właściwości zdrowotnych i wcale nie obniża cholesterolu, anie nie wspomaga trawienia i przemiany materii. Musi to być prawdziwa czerwona herbata pu-erh z Chin. Te inne czerwone herbaty nie mają tych właściwości wcale. Chodzi mi o dokładnie taką herbatę http://e-aromat.pl/26-sklep-herbaty-pu-erh w sklepie internetowym nie chcę kupować, bo za herbatę zapłacę 11 zł, a za przesyłkę 13 zł. przy najtańszej opcji paczkomatów z przedpłatą na konto. Nie wiem nawet czy picie tej herbaty da jakikolwiek efekt. Dlatego zamawianie jakichś większych ilości też jest dla mnie bez sensu.
Dlatego szukam jakiegoś sklepu lokalnego na miejscu za takimi herbatami nie w torebkach.
Jes taki sklep w Piotrkowie? Jechanie gdzieś 20 km też się mija z celem, to już lepiej za tę przesyłkę zapłacić, ale może w Piotrkowie gdzieś jest takie sklep z herbatami. Kojarzy ktoś coś gdzieś?
Próbował ktoś picia czerwonej herbaty na cholesterol? Czy to coś daje? Tylko nie takie w torebkach, bo te mogły nic nie dawać.
W ostateczności zostaną mi tablety jeśli ta czerwona herbata nie pomoże. Jak nie ma takiego sklepu w Piotrkowie, to będę musiała przez internet zamawiać, ze sklepów internetowych i płacić za przesyłki.

czerwona-herbata.jpg
Na tym forum nie ma jeszcze odpowiedzi
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat