metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Marek26.05.2022 15:47

W Biedronce na Wolborskiej młoda dziewczyna z długimi czarnymi tłustymi włosami traktuje klientów w bardzo niemiły sposób. W żadnym sklepie nie spotkali¶my się z tak bezczelnym. niekulturalnym, chamskim traktowaniem. Bez powodu. Ta osoba ewidentnie nie lubi swojej pracy a klientów traktuje jak zło konieczne. Oby kto¶ przypomniał tej osobie, że zły humor powinna zostawić za drzwiami sklepu. Nie musi się u¶miechać, wystarczy, że na grzeczne pytania odpowie grzecznie.

Byla_klientka_tej_biedronki ~Byla_klientka_tej_biedronki (Go¶ć)18.08.2023 18:05

Ja mam również wiele nieprzyjemnych sytuacji zwi±zanych z t± biedronk±. Tylko w tej na Wolborskiej zdarzylo mi się spotkać nieuprzejm± obsługę, zostać oszukana przy wydawaniu mi reszty, albo nabito mi więcej ilo¶ci danego produktu, który kupowałam... I nie były to pojedyncze przypadki. Nie mam pojecia czym jest to spowodowane, ale ja osobi¶cie mam same nieprzyjemne do¶wiadczenia z obsług± tej konkretnej biedronki.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat