Advertisement

Artykuły do tagu: upał

POGODA : Aktualizacja prognozy pogody.
Pogoda jest nieobliczalna. Przy prognozowaniu mylą się nawet profesjonaliści jak i amatorzy. I tak właśnie dzisiaj było. Nastąpiły zmiany, które spowodowały że w regionie było w miarę pogodnie.
16.06.2012 19:03
OSTRZEŻENIE 16.06.2012
Ostrzeżenie ważne od 16.06.2012 14:00 do 18.06.2012 06:00
Aktualny stopień zagrożenia : 2 / 3
AKTUALIZACJA - POGODA : Burzowa i upalna aura już od dziś.
Najnowsza analiza zdjęć satelitarnych oraz map synoptycznych oraz modeli, pokazują że już od dzisiaj będziemy mieli do czynienia z gwałtownymi burzami.Od jutra dodatkowo zacznie napływać gorące powietrze.
POGODA : Upał i gwałtowne burze.
Po raz pierwszy w tym roku,mogą się pojawić gwałtowne burze z obfitymi opadami deszczu. Lokalnie spadnie grad.
POGODA: Majówka przed nami. Co w pogodzie ?
W najbliższych dniach upał i słońce na przemian z lokalnymi,gwałtownymi burzami. Po nich pogodowa niespodzianka której nikt się chyba nie spodziewa.
Porzucanie zwierząt przed wakacjami
Zbliżają się wakacje, czas wyjazdów i odpoczynku. Jednak wakacje to jednocześnie najgorszy okres dla zwierząt, które w letnich miesiącach są najczęściej porzucane i krzywdzone. Właśnie latem, kiedy to wiele osób wyjeżdża na wczasy, liczba porzuconych zwierząt drastycznie wzrasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat