Advertisement

Artykuły do tagu: plażówka

Udany turniej siatkówki plażowej w Sulejowie [MNÓSTWO ZDJĘĆ]
Po zmaganiach młodych zawodników, władze Sulejowa otrzymały miano organizacji turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022. Widzowie przez kilka ostatnich dni mogli oglądać utytułowanych zawodników, członków kadry narodowej i być może przyszłych olimpijczyków. Upał dał się we znaki, a równie gorący był doping dla zawodników i zawodniczek.
Nocny turniej plażowej siatkówki
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na VI nocny turniej plażowej siatkówki kobiet i mężczyzn "OSiR Nocą". Impreza potrwa dwa dnia - w piątek oraz sobotę i odbędzie się na boiskach plażowych Ośrodka przy ul. Belzackiej 108/110.
Młode piłkarki z Piotrkowa wygrały turniej plażowej piłki ręcznej (galeria)
Młode zawodniczki z Piotrkowa okazały się bezkonkurencyjne w rozegranym na stadionie Concordii turnieju piłki ręcznej plażowej dziewcząt. Pogodzie nie udało się pokrzyżować planów organizatorów, a poszczególne mecze toczyły się w promieniach słońca.
BHT GRU Piotrków Trybunalski w finale cyklu PGNiG Summer Superligi w Darłowie [ZOBACZ FILM]
W weekend (15 - 16 sierpnia) BHT GRU Piotrków Trybunalski będzie rywalizować w finale cyklu PGNiG Summer Superligi w Darłowie. Zarówno nasi szczypiorniści, jak i szczypiornistki zapowiadają, podobnie jak co roku, walkę o tytuł Mistrza Polski w plażowej piłce ręcznej. Przypomnijmy, że młodzieżowcy Piotrkowianina zostali właśnie juniorskimi wicemistrzami. Przygotowaliśmy reportaż na temat dyscypliny, cyklu PGNiG Summer Superligi i tego czy kiedyś zawita do Piotrkowa.
Po raz pierwszy w 23-letniej historii MKS Piotrkowianin może cieszyć się z medalu mistrzostw Polski
Piękną niespodziankę sprawili zawodnicy Piotrkowianina w finałowym turnieju o mistrzostwo Polski juniorów młodszych w plażowej piłce ręcznej, który odbył się w Sulejowie. Podopieczni Mariusza Śpiewaka i Kamila Wasilewskiego okazali się czarnym koniem turnieju - wywalczyli wicemistrzostwo Polski.
12.08.2020 16:10
W Sulejowie już grają
Kapitalna atmosfera, emocje i sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie – takie połączenie musi zwiastować udany turniej i ten z pewnością taki jest. W środę na terenie pięknie usytuowanego sportowego kompleksu plażowego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Jana Pawła II w Sulejowie, rozpoczął się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Plażowej Piłce Ręcznej. Zwycięzców poznamy już jutro, a za tydzień w tym samym miejscu o mistrzowski tytuł powalczą juniorki młodsze.
Sulejów: Zaczynamy finały Mistrzostw Polski!
Już w środę i czwartek 12 - 13 sierpnia w Centrum Sportów Plażowych przy SP 1 w Sulejowie przy ul. Koneckiej 45 zostanie rozegrany turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej Plażowej, a tydzień później do Sulejowa przyjadą juniorki młodsze, by rozegrać swój finał.
Kolejna siatkarska klasa w Sulejowie
Od września w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie funkcjonują dwie klasy mistrzostwa sportowego - 4A i 4C. Specjalizacja klasy to siatkówka plażowa. W poniedziałek odbyło się uroczyste ślubowanie młodych adeptów plażówki, a samo wydarzenie określono jako "nową, piękną kartę w historii szkoły".
Seniorzy z Sulejowa wygrywają Skalnik Beach Soccer Cup
Na nowym boisku do beach soccera w Sulejowie odbyło się (17-24 czerwca) 5 turniejów dla różnych grup wiekowych zorganizowanych przez MGKS Skalnik Sulejów i Urząd Miasta w Sulejowie. W turnieju seniorów 24 czerwca udział wzięły drużyny z Sulejowa, Niewiadowa, Bełchatowa, Nagórzyc, Inowłodza i Konstantynowa Łódzkiego.
Pokazowy mecz Mistrzów Polski
W piłkę ręczną można grać nie tylko w hali, ale i na plaży, o czym będzie się można przekonać już w najbliższą niedzielę 11 maja na boisku obok Centrum Rekreacyjno Rehabilitacyjnego OSiR przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat