Advertisement

Artykuły do tagu: północ

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy balkon
Rada Osiedla „Słowackiego Północ” w Piotrkowie rozstrzygnęła konkurs na najładniejszy balkon. Zwycięzcy mogli otrzymać książkę bądź pojechać na wycieczkę do Warszawy.
W mieszkaniu runął sufit. W środku była 4-osobowa rodzina [AKTUALIZACJA]
W budynku przy ul. Północnej w Piotrkowie w jednym z mieszkań zawalił się sufit. W lokalu przebywała 4-osobowa rodzina.
Ciało marynarza z Piotrkowa odnalezione
Zidentyfikowano zwłoki pierwszego oficera z Baltic Ace – piotrkowianina Michała Gurmana.
31-letni Michał z Piotrkowa nadal poszukiwany
Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego zaginął na morzu Północnym. Piotrkowianin znajdował się na pokładzie statku Baltic Ace, który w środę wieczorem 50 kilometrów od portu w Roterdamie zderzył się z innym statkiem i zatonął. Baltic Ace pływał pod banderą Bahamów, płynął z Belgii do fińskiego Kotka i przewoził z Japonii i Tajlandii ponad 1400 nowych samochodów. Na pokładzie statku znajdowały się 24 osoby, w tym 11 Polaków, 6 udało się uratować, 3 wciąż są poszukiwane, wśród nich znajduje się 31-letni Michał, mieszkaniec Piotrkowa.
Piotrkowianin zaginął na Morzu Północnym
Jeden z zaginionych marynarzy na Morzu Północnym jest najprawdopodobniej mieszkańcem Piotrkowa. Piotrkowianin miał znajdować się na pokładzie statku Baltic Ace, który zatonął około 50 kilometrów od portu w Rotterdamie.
POGODA: Majówka przed nami. Co w pogodzie ?
W najbliższych dniach upał i słońce na przemian z lokalnymi,gwałtownymi burzami. Po nich pogodowa niespodzianka której nikt się chyba nie spodziewa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat