Advertisement

Artykuły do tagu: kwadrat

Jak zapowiedzieli, tak robi±
Trwa pozimowa naprawa dróg w Piotrkowie. Prace trwaj± m.in. przy popularnym "Kwadracie". O naprawę tej drogi występowała m.in. Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
Fatalny stan nawierzchni przy
Dziury, dziury, dziury - tak wygl±da nawierzchnia wokół popularnego "Kwadratu" w Piotrkowie. O naprawę nawierzchni jezdni apeluje m.in. Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
Dorota Mi¶kiewicz za¶piewała nie tylko dla poetów
Dorota Mi¶kiewicz za¶piewała dla piotrkowskiej publiczno¶ci w pi±tek, 30 wrze¶nia, w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Koncert utalentowanej i cenionej wokalistyki odbył się w ramach trwaj±cego w Piotrkowie II Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego „Kwadra-tura”. Organizatorem wydarzenia był Łódzki Dom Kultury i Centrum Idei „Ku Demokracji”.
ŁDK zaprasza na Forum Poetów i koncert Doroty Mi¶kiewicz
W najbliższy pi±tek, 30 wrze¶nia, w piotrkowskim Centrum Idei "Ku Demokracji" spotkaj± się poeci z naszego regionu i za¶piewa Dorota Mi¶kiewicz. W ramach 2. Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego „Kwadra-tura” odbęd± się także warsztaty poetyckie.
Serię ciekawych zajęć pozwalaj±cych oswoić się maluchom i ich rodzicom z przedszkolem przygotowało dla dzieci Przedszkole Samorz±dowe nr 15 w Piotrkowie (ul. Belzacka 78 a – przy “Kwadracie”).
Wrócił handel pod „Kwadratem”
Sprzedaj±cych jest na razie niewielu, podobnie jak kupuj±cych. Oficjalnie jednak handel w okolicach „Kwadratu” już się rozpocz±ł.
Dwa stanowiska do handlowania jeszcze wolne
W pi±tek odbył się przetarg na dzierżawę 7 miejsc do handlu przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Wyłoniono pięciu dzierżawców. Dwa miejsca s± jeszcze do wzięcia.
Wróci legalny handel warzywami przy kwadracie
Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg nieograniczony na dzierżawę siedmiu miejsc przy ulicy Belzackiej z przeznaczeniem na handel.
Prawdopodobnie będzie porozumienie pomiędzy handluj±cymi spod „Kwadratu”, a władzami miasta w sprawie utworzenia w tym rejonie miasta mini targowiska.
Radny Jan Dziemdziora domaga się zwołania nadzwyczajnej sesji Redy Miasta w sprawie utworzenia targowiska przy Belzackiej w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat