Advertisement

Artykuły do tagu: dofinansowanie

W Tomaszowie "dają radę". Miasto otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na projekt "Damy radę!", czyli adaptację budynku żłobka.
Do rozdysponowania jest 20 mln, tymczasem na dofinansowanie czeka 7 projektów, w tym Piotrków z wnioskiem o pieniądze na budowę nowej biblioteki miejskiej.
Urząd Miasta złożył wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi o dofinansowanie inwestycji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego.
Odpowiedzi szukano w piotrkowskim magistracie, gdzie odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu z władzami miasta.
Kolejne 100 tysięcy złotych na Centrum Aktywizacji Zawodowej otrzymał Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie.
Ponad milion złotych przeznaczy w tym roku Starostwo Powiatowe w Bełchatowie na współfinansowanie zadań związanych z gospodarką odpadami na terenie powiatu bełchatowskiego.
Minister Zdrojewski docenia piotrkowski MOK
Prawie 400 tysięcy złotych otrzyma w tym roku Miejski Ośrodek Kultury z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 300 tysięcy złotych z wspomnianej kwoty zostanie przeznaczone na dokończenie remontu budynku przy ulicy Słowackiego 13, pozostała część pieniędzy zasili słynną już na cały kraj akcję „Wyciągamy dzieci z bramy” oraz edukację plastyczną dzieci i młodzieży…
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat