Advertisement

Artykuły do tagu: chodnik

W Piotrkowie sport nie zawsze znaczy zdrowie
Poranny jogging nie wyszedł na zdrowie jednej z mieszkanek Piotrkowa. Biegnąc chodnikiem przy ul. Żelaznej, potknęła się o wystającą płytę chodnikową i upadła. Uprawianie sportu skończyło się stłuczoną ręką, zbitym kolanem, dużymi otarciami, raną na brzuchu i podartym ubraniem. Mieszkanka nie miała świadków i swojej szkody nie zgłaszała. Jednak takich osób, które, chodząc po piotrkowskich chodnikach, poniosły dużo poważniejsze konsekwencje i zgłosiły ów fakt, w ciągu ostatnich trzech latach było 87.
Zapomniany piotrkowski skwer
To chyba jeden z najbardziej zaniedbanych i zapomnianych skwerów w mieście. Zniszczone ławki, chodnik i zapomniana piaskownica. Mieszkańcy piotrkowskiego skweru Nauczycieli Tajnego Nauczania (u zbiegu ulic Piastowskiej i Próchnika) mieli dość i zgłosili sprawę miejskiemu radnemu.
Na chodnikach i ulicach praca wre
Pomarańczowych kamizelek na piotrkowskich ulicach nie da się w tym sezonie nie zauważyć.
Dobiega końca długo oczekiwana inwestycja, którą jest budowa chodnika w Bujnach.
- To wspólne przedsięwzięcie Starostwa i gminy - powiedział Roman Drozdek, wójt gminy Wola Krzysztoporska.
Dziura w chodniku ciągle niezabezpieczona
Na adres kontakt@epiotrkow.pl dostaliśmy sygnał o niebezpiecznej dziurze w chodniku na ulicy Przedborskiej.
15 września zakończy się przebudowa drogi powiatowej Grabica-Żachta. - To jedna z kluczowych inwestycji drogowych realizowanych w tym roku przez piotrkowski Zarządu Dróg Powiatowych - mówi Aneta Stępień, asystent prasowy w Starostwie Powiatowym.
Pacjenci domagają się remontu chodnika
Starsi mieszkańcy od wielu już miesięcy narzekają na stan chodnika prowadzącego do Przychodni nr 4 przy Armii Krajowej.
Piotrków: Część chodnika ze starych płyt
Trwają prace przy budowie ronda u zbiegu ulic Wyzwolenia, Rzemieślnicza, Wierzejska i Wolborska. Niektórzy mieszkańcy mają wątpliwości czy chodnik wzdłuż ul. Wyzwolenia (przy Wierzejskiej) budowany ze starych płyt będzie odpowiedniej jakości?
07.01.2011 07:45
Ranny spacer po bułki okazał się nie lada wyzwaniem...
Fragment chodnika nie został wykonany
Remonty dróg i chodników - oczywiście że tak, tylko, żeby jeszcze ktoś robił to z głową... W zeszłym tygodniu, po remoncie, oddano do użytku chodnik przy ulicy Dmowskiego. Okazało się jednak, że drogowcy nie wyremontowali całego odcinka. Dlaczego?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat