Advertisement

Artykuły do tagu: awaria

12.04.2022 12:07
Awaria już usunięta
Szybko i sprawnie udało się pozbyć awarii magistralnej sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Dmowskiego 37. Mieszkańcy części Piotrkowa Trybunalskiego przez kilka godzin musieli obyć się bez ciepła. Awaria obejmowała nieruchomości pomiędzy ulicami: Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii. Al. Sikorskiego i Poprzeczną.
Awaria! Mieszkańcy pozbawieni ciepła
W związku z koniecznością usunięcia awarii magistralnej sieci ciepłowniczej, zlokalizowanej w rejonie ul. Dmowskiego 37, mieszkańcy części Piotrkowa Trybunalskiego muszą się liczyć z przerwą w dostawie energii cieplnej. Dostawa ciepła zostanie wstrzymana we wtorek (12.04.2022) około 9.00, a odczują to właściciele i najemcy obiektów zlokalizowanych pomiędzy ulicami: Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii. Al. Sikorskiego i Poprzeczną.
Tysiące piotrkowian znów będą bez ciepła
Kolejna awaria magistrali ciepłowniczej przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. W środę bez miejskiego ciepła i ciepłej wody będzie musiało sobie poradzić kilka tysięcy mieszkańców miasta.
Awaria pociągów. Podano przyczynę
Ogromne opóźnienia na kolei. W całej Polsce nastąpiła awaria sieci w centrach sterowania. Kłopoty z przyjazdem i odjazdem pociągów występują także w Piotrkowie.
Kilka tysięcy osób w Piotrkowie było bez ciepła
Kilka tysięcy osób przez cały czwartek nie miało dostępu do miejskiego ciepła. Awarii uległa magistrala ciepłownicza przy ul. Dmowskiego, a to spowodowało konieczność wyłączenia jednej z ciepłowni. Awarię usunięto w nocy. Ciepło dotarło do budynków ok. 4 nad ranem.
Awaria wodociągu w Sulejowie
Z powodu awarii wodociągu wcześniej niż zwykle zamknięta została sulejowska pływalnia. Ponadto przerwy w dostawie wody są możliwe w kilku innych miejscowościach na terenie gminy.
15 tys. osób bez prądu w RE Piotrków
W Rejonie Energetyczny Piotrków Trybunalski około 15 tysięcy ludzi pozostaje bez prądu - informuje Grupa PGE. Trwa usuwanie awarii.
Awaria na Wierzejach. Mieszkańcy bez wody
- Całą noc z wtorku na środę (04-05.01.2021) niedaleko mojej posesji spod ziemi tryskała woda - żali się jeden z mieszkańców osiedla Wierzeje w Piotrkowie. Nasz czytelnik, który poinformował nas o problemie twierdzi, że może mieć to związek z awarią kanalizacji. Na miejscu pracują już jednak odpowiednie służby, a to wiąże się z chwilowymi przerwami w dostawie wody.
Część Piotrkowa bez prądu z powodu awarii
PGE Dystrybucja informuje o przerwie w dostawie prądu w Piotrkowie. Powodem jest awaria, która ma zostać usunięta w ciągu najbliższych godzin.
Awaria wodociągu w Sulejowie
Mieszkańcy lewobrzeżnej części Sulejowa zostali bez wody. Wszystko na skutek awarii sieci wodociągowej. Służby pracują już nad usuwaniem awarii, ale wody może brakować jeszcze przez kilka godzin.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat