Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miała 16-latka, która trafiła do tomaszowskiego szpitala.
Worki jutowe wypełnione tytoniem znaleźli piotrkowscy policjanci w samochodzie u 42-letniego mieszkańca powiatu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 4 kg suszu bez polskich znaków akcyzy i kilkaset paczek papierosów bez odpowiedniej banderoli.
150 dzieci w wieku 7-10 lat z województwa łódzkiego wzięło udział w niedzielę, 2 czerwca, w Łódzkim Domu Kultury, w Obchodach Dnia Dziecka połączonych z finałem Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”.
Park Edukacyjny "Mikrokosmos" z Ujazdu otrzymał kolejną nagrodę. Tym razem wybrano laureatów i wyróżnionych tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces". Jury konkursu nie miało łatwego zadania, gdyż poziom zgłoszonych w tym roku przedsięwzięć był bardzo wyrównany.
Dobiega końca przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Remont budynku zwieńczony zostanie imprezą "Smaki Królowej Bony". - Mieszkańcy już nie mogą doczekać się tego wydarzenia - przyznał wójt gminy Wola Krzysztoporska, Roman Drozdek.
70 osób z Piotrkowa i okolic śpiewało z okazji Bożego Ciała w piotrkowskim Amfiteatrze. Koncert zorganizował zespół Metanoja p.JP2.
Radosław Wilczyński nie jest już trenerem trzecioligowej Lechii Tomaszów. Zastąpił go na tym stanowisku Aleksandar Majić.
Niemal 70 osób z Piotrkowa i regionu zgłosiło się do Koncertu Chwały organizowanego przez zespół Metanoja p.JP2.
We wtorek po południu w miejscowości Radwanka potrącono młodego rowerzystę. Chłopiec śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.
Piotrkowscy radni wzięli pod głosowanie uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta za rok 2012 oraz uchwałę w sprawie udzielenia prezydentowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za miniony rok.