Advertisement

Artykuły do tagu: Problem

Region: W Zalewie Sulejowskim brakuje wody
Amatorzy wypoczynku nad wodą czekali na typowo letnią pogodę. Gdy słońce zaczęło świecić mocniej, okazało się, że problemem może być...brak wody.
One bardzo „ryją mózg”
W Piotrkowie są już cztery sklepy z tzw. dopalaczami, a te ostatnie, mimo starań państwa, przez cały czas są środkami legalnie rozprowadzanymi. Skoro są legalne i nieszkodliwe, dlaczego nie sprzedawać ich dzieciakom i gimnazjalistom?
Piotrków: Jak nie kolcem go, to sokołem
Piotrków nadal szuka sposobu na miejskie gołębie. Uciążliwe dla większości ptaki zamierza odstraszać metodą sokolniczą, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Mocnym narzędziem w walce z miejskim ptactwem ma być również uchwała Rady Miasta o zakazie dokarmiania gołębi. Czy te metody okażą się skuteczne, a przede wszystkim czy są właściwe?
Czy nie zaleje już posesji w Milejowie?
Długotrwale padający deszcz doprowadził do zalania wielu terenów w powiecie piotrkowskim. Z takim problemem zmagali się również mieszkańcy Milejowa w gminie Rozprza. Teraz sytuacja powinna ulec zmianie.
Okrągły stół w sprawie Łódzkiej?
Problemy komunikacyjne osiedla Łódzka w Piotrkowie nadal nierozwiązane. Żadnego rezultatu nie przyniosło spotkanie mieszkańców osiedla, w którym uczestniczyć miał prezydent miasta.
Wierzeje: Wodny problem przez cały rok
- Najgorzej jest w okresie jesienno-zimowym. Ale zdarza się, że i latem przy wysokiej temperaturze, woda przed moim domem utrzymuje się przez kilkanaście dni – mówi mieszkanka Wierzei w Piotrkowie.
Długie godziny wyczekiwania, kolejki, by rozładować towar, i... upokarzający brak toalet. Z takimi problemami muszą borykać się dostawcy przywożący towar do magazynów Kauflandu w Rokszycach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Problem tylko z pozoru wydaje się błahy i zabawny. Kierowcom jednak nie jest do śmiechu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat