Advertisement

Artykuły do tagu: Modernizacja

Przeprowadzono odbiór techniczny stadionu
Dzisiaj dokonano odbioru końcowego stadionu Concordii. Sprawdzano między innymi czy materiały, których użyto podczas remontu mają niezbędne atesty i czy dokumentacja powykonawcza nie zawiera błędów.
Modernizacja stadionu Concordii zakończona
Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, staraniach projektantów i inżynierów, wizytach radnych i licznych konferencjach w sprawach niedopatrzeń, remont obiektu sportowego przy ul. Żwirki dobiegł końca. Trwają ostatnie prace kosmetyczne. Niedługo odbiór, a oficjalne otwarcie planowane jest jeszcze w listopadzie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby... No właśnie, ale zacznijmy od tej optymistycznej strony.
Na razie jest jedynie wielka dziura w ziemi, ale już za kilka miesięcy będzie Szpitalny Oddział Ratunkowy na miarę XXI wieku. Przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie dokładnie od 8 października trwa budowa SOR-u.
Stadion Concordii: wystarczy trochę farby
Czy warstwa świeżej farby wystarczy, aby ogrodzenie stadionu miejskiego nie rozsypało się? Niedawno informowaliśmy o stanie płyty remontowanego stadionu Concordii, która podczas gwałtownych ulew zmienia się w staw. Okazuje się, że nie tylko płyta boiska wzbudza kontrowersje, wewnętrzne ogrodzenie rozdzielające murawę od trybun jest już mocno nadszarpnięte przez czas, dlatego zamiast niego powinna się tam pojawić nowa siatka, tymczasem ogrodzenie zostanie tylko pomalowane.
Piotrków: Skatepark poczeka na modernizację
Zniszczone podjazdy, ciągły bałagan spowodowany brakiem ogrodzenia – to obraz ze skateparku przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Obiekt miał być zmodernizowany najdalej do końca wakacji. Tak się jednak nie stanie. Dlaczego? – Brak funduszy – odpowiada krótko dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel. O nieco innym scenariuszu dyrektor przekonywał jeszcze w kwietniu tego roku.
Ulica Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie już wkrótce stanie się placem budowy. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetarg na budowę przepustów drogowych.
Kolejna inwestycja drogowa w powiecie piotrkowskim. Tym razem modernizacji doczekał się odcinek drogi w miejscowości Stradzew.
Uwaga kierowcy! Trwają remonty w rejonie skrzyżowania Piłsudskiego z Sienkiewicza. Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.
W związku z trwającą modernizacją ul. Topolowej na odcinku od ul. Łódzkiej do ul. Wysokiej, z dniem 4 sierpnia 2010 r. do odwołania nastąpi jej zamknięcie dla ruchu drogowego.
Fontanna będzie gotowa w sierpniu
Remont fontanny w Parku Miejskim im. Jana Pawła II w Piotrkowie coraz bliżej końca. Pozostały prace wykończeniowe: montaż drewnianych posadzek, stylowych krat, granitowej okładziny i zewnętrznych opraw oświetleniowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat