Advertisement

Artykuły do tagu: Modernizacja

Startują remonty kilkunastu dróg
Bardzo duży projekt drogowy startuje w Sulejowie. Chodzi o remonty piętnastu dróg i chodników, które wykonane będą na terenie całej gminy. Na pierwszy ogień poszła ul. Przedszkolna w Poniatowie, a konkretnie odcinek przy tamtejszym Domu Pomocy Społecznej.
Piotrkowski Dom Dziecka w nowej odsłonie
Zakończyła się przebudowa Domu Dziecka w Piotrkowie. W poniedziałek oficjalnie otwarto placówkę po przebudowie. Formalnie w tym miejscu powstały dwa Domy Dziecka, a w każdym z nich może przebywać czternaścioro dzieci.
Wyremontowali 4 kilometry drogi
Blisko 4-kilometrowy odcinek drogi został przebudowany w miejscowości Lutosławice Rządowe w gminie Grabica. Koszt prac wyniósł blisko 3 mln 150 tysięcy złotych.
Trwają prace remontowe szpitala przy Rakowskiej
Trwa kompleksowa termomodernizacja czterech budynków Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Mowa o budynku głównym szpitala, poradni oraz dwóch pawilonach z oddziałami szpitalnymi. Jaki jest aktualny postęp prac remontowych?
Kończą się prace przy II LO
Nowa elewacja, wyremontowane korytarze i klasy, wymieniony węzeł cieplny, dużo lepsze warunki do pracy i nauki – to część z efektów kończącej się modernizacji II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Nowe rondo powstanie w Piotrkowie
Przy skrzyżowaniu ulic Wolborskiej i Rakowskiej wybudowane zostanie rondo. Będzie to jeden z elementów przebudowy obu dróg. Znany jest juz wykonawca inwestycji, choć roboty na ulicach zaczną się dopiero za jakiś czas.
Kończy się kolejna inwestycja
W gminie Rozprza kończy się kolejna inwestycja w infrastrukturę drogową. Tym razem chodzi o przebudowę drogi Rajsko Duże-Bryszki.
Najpierw wodociąg, potem droga
Rozpoczęły się prace na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Chodzi o bardzo ziszczony odcinek od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Pierwszy etap to wymiana wodociągu. Po nim rozpoczną się roboty drogowe.
Jest decyzja w sprawie przebudowy ul. Roosevelta
Będzie modernizacja ul. Roosevelta w Piotrkowie. Urząd Miasta wyłonił wykonawcę inwestycji, a droga zyska nową jakość na dwóch odcinkach: od ul. Wroniej do granic miasta oraz od ronda Żołnierzy Wyklętych do ul. Towarowej.
Co z przebudową Rakowskiej i Wolborskiej?
Miasto szykuje się do wykonania bardzo dużej inwestycji drogowej. Chodzi o przebudowę ulic Wolborskiej i Rakowskiej. Nowe informacje w sprawie planowanej modernizacji na antenie Strefy FM przekazała Katarzyna Szokalska, dyrektor Biura Rozwoju Miasta i Inwestycji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat