Advertisement

Artykuły do tagu: Lekkoatletyka

Wybudują stadion lekkoatletyczny
Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął decyzję o ogłoszeniu przetargu na budowę stadionu lekkoatletycznego, który powstanie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie. Prawdopodobnie jesienią przyszłego roku odbędą się pierwsze zawody sportowe.
11.02.2014 11:18
KS Polanik wystartował!
Miło nam poinformować, że powstał Klub Sportowy Polanik Piotrków Trybunalski. Tym samym Polanik ziścił plany, aby reaktywować lekkoatletykę w swoim regionie.
Ola Nowakowska mistrzynią Polski!
Niesamowita informacja dotarła do nas ze Spały. Niespełna 16-letnia piotrkowianka Ola Nowakowska (KS Polanik Piotrków) została halową mistrzynią Polski juniorek młodszych w skoku wzwyż. To drugi medal MP wywalczony przez tą zawodniczkę w odstępie zaledwie kilku miesięcy.
Regionalny mityng lekkoatletyczny odbędzie się w najbliższą niedzielę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Wielki sukces Oli Nowakowskiej
To jeden z najbardziej niespodziewanych tegorocznych sukcesów w piotrkowskim sporcie. 15-letnia Aleksandra Nowakowska wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski młodzików w lekkiej atletyce.
Biegają z niepełnosprawnymi, bo lubią
Wprawdzie pogoda nieco pokrzyżowała plany i oficjalnego rozpoczęcia wspólnych treningów biegaczy z piotrkowskiego klubu “Endorfina” i niepełnosprawnych dzieci nie było, ale nieoficjalny, pilotażowy trening się odbył, i to całkiem udanie.
Mistrz olimpijski na piotrkowskim stadionie
Tomasz Majewski – polski kulomiot - dwukrotny złoty medalista olimpijski spotkał się z młodymi lekkoatletami z Piotrkowa.
Region: Rosną następcy mistrzów
Prawie 400 młodych sportowców wzięło udział w mistrzostwach województwa łódzkiego LZS w lekkiej atletyce rozegranych w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.
Piotrkowski sędzia wyróżniony przez minister Muchę
Piotrkowski sędzia lekkiej atletyki wyróżniony przez minister Muchę na Łódzkim Kongresie Sportu Powszechnego.
Lekkoatleci z 4 powiatów walczyli na „Concordii”
Mistrzostwa rejonu bełchatowskiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych odbyły się dziś na Stadionie Miejskim „Concordia”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat