Advertisement

Artykuły do tagu: Centrum

O rozwoju kształcenia zawodowego w CRE
W Centrum Rozwoju Edukacji w Piotrkowie odbyła się dziś konferencja "Edukacja, Partnerstwo, Rynek Pracy". Spotkanie poświęcone było rozwojowi kształcenia zawodowego w regionie.
Kapele już grają. Zapraszamy do Wolborza!
Już po raz dziewiętnasty gościmy w regionie Festiwal Folkloru Miejskiego. Impreza, podobnie jak w poprzednim roku, odbywa się w Wolborskim Centrum Kultury.
Wyremontuj swój budynek i zgarnij nagrodę
Wystartowała szesnasta edycja piotrkowskiego konkursu „Nowa Elewacja”, który skierowany jest do właścicieli kamienic ulokowanych w centrum miasta. Zgłoszenia budynków wyremontowanych w 2023 roku przyjmowane są do końca lutego przyszłego roku.
Czarnocin z Gminnym Centrum Kultury
W Czarnocinie powołano do życia Gminne Centrum Kultury. To pierwsza tego typu instytucja na terenie całej gminy. Jej zadaniem będzie prowadzenie działalności kulturalnej, społecznej, edukacyjnej, rozrywkowej, sportowej, rekreacyjnej i turystycznej.
Najmłodsi zagrali w szachy
Uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w inicjatywie 'Królewska Roszada' organizowanej przez Centrum Rozwoju Edukacji w Piotrkowie. Impreza miała na celu promocję gry w szachy wśród najmłodszych.
Dawny dworzec zyskuje nowy blask
Trwa przebudowa budynku dawnego dworca PKS w Piotrkowie. To drugi etap utworzenia przy ul. Grota-Roweckiego Powiatowego Centrum Przesiadkowego.
Problemy z rozkładami kursów dalekobieżnych
Pasażerowie korzystający z Powiatowego Centrum Przesiadkowego w Piotrkowie zwracają uwagę na brak rozkładów jazdy dotyczących kursów dalekobieżnych. Jak się dowiedzieliśmy, za ich brak odpowiadają sami przewoźnicy.
Matematyka z Kopernikiem w Brzozie
Centrum Nauki Kopernik zawitało do szkoły podstawowej w Brzozie. Mobilna i interaktywna wystawa pod nazwą 'O matmo!' pozwala dzieciakom na naukę poprzez zabawę.
Modernizacja dworca autobusowego już w kwietniu
Podpisano umowę na generalną modernizację budynku po dawnym dworcu PKS w Piotrkowie. To drugi etap tworzenia Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Prace mają ruszyć już w kwietniu.
Koniec PCMD. Powstaje Powiatowe Centrum Medyczne
Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie przechodzi do historii. Ostatniego dnia lutego radni Rady Powiatu przegłosowali uchwałę w sprawie nadania statutu Powiatowemu Centrum Medycznemu. W jego skład wejdą jednostki, które zostały po PCMD.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat