Advertisement

Artykuły do tagu: Bujny

Zwycięski dublet braci Szczepaników
Znakomicie spisali się Damian i Kamil Szczepanikowie (LUKS Gryf Bujny) w zakończonych w Ciechanowie zmaganiach ciężarowców w ramach XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bracia zdominowali kategorię wagową do 85 kilogramów. Złoto wywalczył Damian, a srebro Kamil.
LUKS „Gryf” Bujny od nowego sezonu będzie reprezentował powiat piotrkowski na arenie ogólnopolskiej.
Rykowisko w Zespole Szkół Rolniczych w Bujnach
Rzymski bóg lasów i dzikiej przyrody Sylwan opanował wczoraj Zespół Szkół Rolniczych w Bujnach. W placówce tej odbyło się Rykowisko, czyli pasowanie na leśnika połączone z otrzęsinami pierwszoklasistów Technikum Leśnego.
Do pracy w służbach mundurowych chciałby swoich uczniów przygotowywać Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach. Od września - jeśli powiedzie się nabór - mają tam działać klasy policyjna i wojskowa. Obie, gotowe na przyjęcie 35 osób każda, będą klasami liceum ogólnokształcącego.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bujnach najlepszą szkołą w województwie łódzkim jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe. Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Województwa Łódzkiego podsumowało ubiegły rok i w klasyfikacji szkół zdecydowanie najlepsza okazała się placówka w Bujnach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat