Advertisement

Artykuły do tagu: Bernatek

Mateusz Bernatek w team100
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek znalazł się w gronie 100 sportowców, których przygotowania będą finansowane w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Fundacji Narodowej (PFN) team100 , który powstał z inicjatywy ministra Witolda Bańki. Wsparcie otrzymają młodzi (18-23 lata) i perspektywiczni sportowcy.
Mateusz Bernatek wrócił do Paryża...po kolejny medal
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego zajął drugie miejsce w zawodach międzynarodowych Paris Tournament 2017, zorganizowanych przez United World Wrestling w miniony weekend w stolicy Francji.
Bernatek świętował Mistrzostwo Europy
Mateusz Bernatek świętował zdobycie tytułu młodzieżowego Mistrza Europy. W środę zorganizowano imprezę promującą tego utalentowanego zawodnika piotrkowskiego AKS-u.
Mateusz Bernatek młodzieżowym mistrzem Polski
Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski z Zapasach w Stylu Klasycznym (do lat 23), które odbyły się w Katowicach zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli dwa medale, na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej 71 kg stanął Mateusz Bernatek, natomiast brąz w kategorii 85 kg wywalczył Piotr Kępski.
Tylko Niemiec był lepszy
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek wywalczył brązowy medal w bardzo mocno obsadzonym 58. Międzynarodowym Memoriale Władysława Pytlasińskiego, który zorganizowano w Warszawie.
Bernatek mistrzem Polski juniorów
Kolejny sukces Mateusza Bernatka. Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego zdobył złoty medal w kategorii 66 kg podczas odbywających się w Radomsku Mistrzostw Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Mateusz Bernatek medalistą Mistrzostw Europy!
Po zdobyciu w 2013 roku złotego medalu ME, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego ponownie stanął na podium mistrzostw Europy juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Mateusz tym razem podczas zawodów rozgrywanych w Katowicach w kategorii 66 kg wywalczył „brąz”.
Kolejny sukces Mateusza Bernatka
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego został mistrzem Polski juniorów w kategorii 66 kg. Wicemistrzem kraju został Mateusz Szewczuk wśród kadetów (54 kg).
Mateusz Bernatek brązowym medalistą ME!
Na taki sukces piotrkowskie zapasy czekały od kilkunastu lat. Mateusz Bernatek (AKS Piotrków) został brązowym medalistą Mistrzostw Europy kadetów w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Warszawie. Bernatek stanął na podium w kategorii wagowej do 58 kilogramów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat