Advertisement

Złote Gody w gminie Rozprza [ZDJĘCIA]

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 23 maja 202242213
Wyjątkowa uroczystość odbyła się w Rozprzy. Ponad dwadzieścia par z terenu gminy wspólnie świętowało uroczystość Złotych Godów.

Ładuję galerię...

Każda rocznica ślubu to dla małżonków okazja do świętowania, ale pięćdziesiąta rocznica jest jubileuszem wyjątkowym. W domy weselnym  „MAXIM” w Rozprzy odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli małżonkowie z terenu gminy, świętujący ten jubileusz. 

 

W trakcie spotkania wójt Rozprzy Janusz Jędrzejczyk w imieniu Prezydenta RP wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Były także życzenia i podziękowania za piękny przykład dla młodego pokolenia, a wszystkim zebranym pobłogosławił ksiądz prałat Wiesław Płomiński.

 

"Złote Gody" świętowali Państwo: Lucja i Bogdan Swalscy, Maria i Tadeusz Kępińscy, Jadwiga i Marian Pielużkowie, Wiesława i Stanisław Łuszczyńscy, Zofia i Tadeusz Skórowie, Barbara i Stanisław Simkowscy, Zofia i Kazimierz Sitkowie, Mieczysława i Edward Jączykowie, Bożena i Stanisław Jachymczakowie, Krystyna i Marek Baranowscy, Maria i Marian Sobolewscy, Teresa i Marek Zielińscy, Maria i Antoni Kwietniowie, Barbara i Jacek Wojtczykowie, Janina i Jan Bogusiowie, Stanisława i Henryk Bartkiewiczowie, Halina i Józef Skórowie, Krystyna i Andrzej Pietrzczykowie, Marianna i Ludwik Niedźwieccy, Anna i Jan Gaborscy, Barbara i Lucjan Ogórowscy, Danuta i Eugeniusz Pawłowscy oraz Halina i Józef Foksowiczowie. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_   ~goœć_ (Gość)24.05.2022 12:04

Pół urzędu poszło na darmowe jedzenie! Żenada, po co tam Cubała, Górecki i ta nowa sekretarz z Moszczenicy?

52


dla wszystkich par ~dla wszystkich par (Gość)23.05.2022 18:06

Miłości, zdrowia i szczęścia!!!

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat