Advertisement
artykuł partnerski

Wysoka jakość usług, kompetentny zespół, solidne produkty - poznaj Elektrogiełdę!

Czwartek, 28 lipca 2022
Elektrogiełda jest wielopokoleniową firmą, którą od lat tworzymy z ogromną pasją i miłością. W zgranym zespole od ponad ćwierć wieku prężnie funkcjonujemy na rynku dostawców rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki. W hierarchii swojej wartości bardzo wysoko stawiamy profesjonalne doradztwo i kompetentne udzielenie pomocy naszym Klientom. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się odpowiednio obsłużony i dokonał zakupów, z których będzie usatysfakcjonowany.
Wysoka jakość usług, kompetentny zespół, solidne produkty - poznaj Elektrogiełdę!

Asortyment naszego sklepu posiada obecnie ponad 80 000 pozycji. Znajdziecie tam Państwo między innymi szeroki wybór styczników, przekaźników, falowników, sterowników, narzędzi i wielu innych produktów, których nie sposób tutaj wszystkich wymienić. 

Współpraca partnerska oraz dokładna analiza potrzeb naszych Klientów sprawia, że stale się rozwijamy i rozszerzamy naszą ofertę produktową. 

 

Nasze sklepy stacjonarne znajdziesz w Łodzi, Poznaniu i Pabianicach!

 

Początki naszej firmy są ściśle związane z Łodzią. To tutaj powstał pierwszy sklep stacjonarny, który prężnie rozwijamy do dnia dzisiejszego. Znajdziecie nas Państwo przy ulicy Szczecińskiej 32/32a w Łodzi, a od 2018 roku również w Poznaniu (ul. Jana Czochralskiego 1) i Pabianicach (ul. Piłsudskiego 34), gdzie także przyjmujemy stacjonarnie naszych Klientów i zapewniamy im dostępność podstawowych produktów, m.in. falowników, akcesorii elektroinstalacyjnych (taśm kablowych - zwanych także trytytką, przepustnic kablowych, dławnic, oznaczników przewodów, korytek kablowych) i wielu innych w tym samym lub najpóźniej w następnym dniu. 

 

Nasze produkty możesz zamówić również przez sklep internetowy 

 

Stale dbamy o rozwój Elektrogiełdy. Postanowiliśmy zrobić krok w przód i rozszerzyć naszą działalność na przestrzeń internetową, co pozwala nam na profesjonalne doradztwo i dostarczanie naszych produktów Klientom z różnych części Polski. Elektrogielda.com jest sklepem internetowym, w którym bez trudu i bez konieczności wychodzenia z domu można zamówić potrzebne urządzenia. Odpowiednio przygotowane przez nas filtry znacznie ułatwiają znalezienie produktu o szukanych parametrach. 

Funkcjonalność platformy internetowej podzielona jest na kilka obszarów. Klienci, którzy posiadają działalność gospodarczą mają możliwość składania zamówień na ustalonych warunkach handlowych. 

 

Aby w pełni zadbać o komfort naszych Klientów po zalogowaniu umożliwiamy im sprawdzenie statusu realizacji zamówienia, statusu płatności i historii zamówień. Nasi Klienci mają możliwość dokonania szybkiej płatności poprzez system T-Pay.

Zarówno w kontakcie bezpośrednim w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy możecie Państwo liczyć na w pełni profesjonalne doradztwo oraz fachową obsługę. Gwarantujemy, że zarówno produkty, które sprzedajemy jak i jakość naszych usług są na najwyższym poziomie.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat