Advertisement

Wypadek na skrzyżowaniu Słowackiego i Concordii. Poszkodowane dziecko (AKTUALIZACJA)

ePiotrkow Niedziela, 04 grudnia 202236
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (4.12) rano. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Ładuję galerię...

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki peugeot, jadąc od ulicy Wojska Polskiego w kierunku Al. Sikorskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Słowackiego nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej. Wjechał na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia ze skodą, jadącą od centrum miasta w kierunku ulicy Dworskiej. W wyniku zdarzenia kierujący skodą wraz z dzieckiem oraz pasażerka peugeota zostali przewiezieni do szpitala - informuje asp.szt. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie.

 

Kierujący byli trzeźwi.

 

Skrzyżowanie jest zablokowane. Wybierzcie alternatywną trasę.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Policjant ~Policjant (Gość)13.12.2022 18:36

Sprawcę wypadku spotkał mandat, punkty karne oraz podwyższone OC. Nic poza. Swoją drogą czy pomógł poszkodowanemu dziecku?

41


Maxx ~Maxx (Gość)07.12.2022 20:48

Jaka kara czeka kierowcę sprawcę?

40


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)04.12.2022 20:36

Przejeżdżałam przez to skrzyżowanie ul. Słowackiego od skrzyżowania z Armii Krajowej w kierunku Dworskiej i jakiś d... tuż przed moim autem przejechał od Belzackiej w kierunku Polnej z prędkością prawie 100 km/godz. Gdyby uderzył we mnie, bo jechał od strony mojego siedzenia w aucie, już by mnie dawno na tym świecie nie było. To jest okropne skrzyżowanie i grozi śmiercią ludzi ufających w rozsądek pozostałych użytkowników piotrkowskich ulic.

51


? ~? (Gość)06.12.2022 07:28

Tak się kończy nauka jak zdać egzamin, a nie jak poprawnie jeździć. Poza tym nagminne przejeżdżanie na czerwonym świetle - może należy przeprogramować wszystkie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, bo zdaje się, że były projektowane gdy ruch był dużo mniejszy. Głównie jednak uważam, że większość kierowców należy wysłać na ponowny kurs, albo do dużego miasta.

30


goœć_mieszkaniec ~goœć_mieszkaniec (Gość)05.12.2022 15:51

A gdzie byla wtedy policja ?Czy jak zwykle po fakcie przyjada skasowac uczestnikow ( teraz to tys zl) a pani rzeczniczka odczyta komunikat i dalej to samo. Z naszych podatkow siedza i p..iją kawki herbatki.

02


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)04.12.2022 16:56

Ehhh te kierowce bombowce

23


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)04.12.2022 20:02

A sprawca wyszedł z wypadku bez szwanku, mimo że można przypuszczać, że od jego strony było najmocniejsze uderzenie

30


Kafi ~Kafi (Gość)04.12.2022 14:56

Tam powinno być rondo najlepsze rozwiązanie bo to skrzyżowanie jest najbardziej kolizyjne

38


To masz ~To masz (Gość)04.12.2022 14:10

O godzinie 4.12 to światła na sygnalizatorze są koloru pomaranczowego,aż do godziny 6 rano.od 22godz.do 6 rano są wyłączane.Ktoś tu jest blisko prawdy.

26


Czaban ~Czaban (Gość)04.12.2022 10:12

Takie zdarzenie, aż dziwne, że OSP Moszczenica nie wezwali.

27


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement