Advertisement

Wybudują nowoczesne boiska

ePiotrkow Poniedziałek, 28 listopada 20223
W Gomulinie powstanie duży, nowoczesny kompleks sportowy. W październiku gmina rozstrzygnęła przetarg i podpisała umowę na realizację w ej miejscowości zespołu boisk.

Ładuję galerię...

 

Zakres prac jest bardzo szeroki. Oprócz budowy boisk obejmie on także rozbudowę placu zabaw znajdującego się przy tamtejszej szkole podstawowej.

W skład nowego kompleksu sportowego wejdzie boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 36x22 m wraz z wyposażeniem oraz oświetleniem solarnym oraz boisko o nawierzchni poliuretanowej wraz z wyposażeniem do gry w piłkę nożną o wymiarach 59x29 m wraz z oświetleniem hybrydowym. Oprócz tego powstanie kontener szatniowy, wybudowane będą piłkochwyty i ogrodzenie - relacjonują urzędnicy. 

Poza tym przebudowana zostanie także linia kablowa, która jest w kolizji z projektowana infrastrukturą oraz wybudowane ciągi komunikacyjnego do nowego kompleksu. 

 

Inwestycja będzie kosztować ponad 2 mln 681 tys. złotych, a na jej realizację gmina pozyskała ponad 1 mln 265 tys. złotych z Polskiego Ładu. Prace mają zostać wykonane do końca 2023 roku. 

 


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ake ~ake (Gość)28.11.2022 13:11

Trochę drogie to hobby...

04


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)28.11.2022 12:00

Miejsca pracy tworzyć nie boiska z nich dochodu nie będzie

14


znafca ~znafca (Gość)28.11.2022 11:58

To coś na wzór kompleksu boisk i kortów do tenisa w Krzyżanowie xD

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat