Advertisement
artykuł zewnętrzny

Wspólnie powitamy lato w województwie łódzkim!

Wtorek, 14 czerwca 2022
Tak jak w latach poprzednich podróżujemy po całym województwie, bo Piknik Województwa Łódzkiego dociera do każdego powiatu. A już w najbliższy weekend wspólnie powitamy lato w Ostrowie Warckim.
Wspólnie powitamy lato w województwie łódzkim!

Podczas naszych pikników można nie tylko miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale też uzyskać informacje o unijnych dofinansowaniach. Gwiazdami tych spotkań są niezawodne panie z kół gospodyń wiejskich, dzięki którym mieszkańcy mogą próbować lokalnych przysmaków. Na scenie występują lokalni artyści, a wieczór kończy muzyczna. Tak było podczas ostatniego z naszych pikników, kiedy to w Łasku-Kolumnie wszyscy bawili się przy ognistych podhalańskich nutach zespołu Future Folk.


Prawdziwa gratka czeka jednak mieszkańców Łódzkiego już w najbliższy weekend. W sobotę (18 czerwca) w Ostrowie Warckim stanie Letnia Scena Disco, która wystartuje o godz. 16.30. Swoje największe przeboje zaprezentują Shazza, Zenek Martyniuk, Miły Pan, Defis, Playboys, Maciej Smoliński, Bogdan Borowski.

 


Goście będą mogli liczyć nie tylko na muzyczne atrakcje. W programie wydarzenia znajdą się też Grand Prix Żeglarsko-Motorowe o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, czyli regaty i amatorskie wyścigi skuterów wodnych (start o 10.00), będzie też bieg z przeszkodami Dzika Rodzinka i piknik dla rodzin - zabawy, konkursy, dmuchane zamki, nie zabraknie także stoisk jednostek samorządu województwa łódzkiego czy służb mundurowych (start o 12.00). To oczywiście tylko część zaplanowanych niespodzianek w Porcie Jachtowym Jeziorsko.


Zapraszamy do Ostrowa Warckiego! Rozpocznij Lato z Województwem Łódzkim!

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat