Advertisement

Wakacje pełne wypraw z GOKiS-em

ePiotrkowRegion Środa, 29 czerwca 202212143
Bezpieczne wakacje wolne od nałogów i używek - pod takim hasłem Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy organizuje tegoroczny letni wypoczynek dla najmłodszych mieszkańców. W programie jak co roku nie zabraknie propozycji aktywnego i ciekawego spędzania czasu.
W programie wakacji z GOKiS-em jest np. wyjazd do Osady Leśnej w Kole / fot.: Nadleśnictwo Piotrków W programie wakacji z GOKiS-em jest np. wyjazd do Osady Leśnej w Kole / fot.: Nadleśnictwo Piotrków

 

W tym roku wakacje z GOKiS-em zaczną się od rajdu rowerowego. W piątek (01.07.2022) miłośnicy jednośladów wybiorą się do Osady Leśnej w Kole na spotkanie z Pawłem Kowalskim.

 

Wśród propozycji, warto zwrócić uwagę także na wycieczkę edukacyjną do parku edukacyjnego Geonatura w Kielcach. W planach jest też zwiedzenie Gigantów Mocy w Bełchatowie z dodatkowymi atrakcjami sportowymi na Górze Kamieńsk.

Pojedziemy też zobaczyć nowo wybudowane Orientarium w łódzkim zoo. Zwiedzimy również perełkę historyczną ziemi łęczyckiej, czyli Grodzisko w Tumie. Dla ochłody od upałów i wakacyjnego słońca udamy się także dwukrotnie do Aquaparku Fala w Łodzi - zapowiadają organizatorzy.

Więcej informacji o wakacyjnej ofercie moszczenickiego GOKiS-u, uzyskać można w jego siedzibie przy ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 2 lub pod nr tel. 44 616 94 54.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)29.06.2022 14:06

A w Piotrkowie wyprawa pod fontanne i na Sloneczko.Dzieki Krzysztof.

11


mloda ~mloda (Gość)29.06.2022 12:32

ciekawe czy miasto (mok) będzie w tym roku organizował te festyny rodzinne, które były w wakacje zanim wybuchła pandemia.
na razie pojawiła się informacja tylko o teatrzykach

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat