Reklama

Usuwali skutki nawałnicy

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 17 stycznia 2022165657
Około południa nad Piotrkowem Trybunalskim i powiatem piotrkowskim przeszła burza śnieżna, która na kilkanaście minut sparaliżowała życie w mieście i regionie. Później za oknem świeciło piękne słońce, ale skutki kilkunastominutowego załamania pogody usuwane były przez wiele godzin.

Ładuję galerię...

Straż Pożarna odnotowała ponad sześćdziesiąt zdarzeń, głównie na terenie powiatu. Oprócz strażaków z PSP w Piotrkowie do pomocy zaangażowano również druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych. 

22 uszkodzone dachy, reszta to wiatrołomy i kilka zerwanych linii energetycznych. Najwięcej zdarzeń odnotowaliśmy na terenie Gorzkowic, Sulejowa, Grabicy, Czarnocina, Ręczna i Rozprzy - relacjonuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski z PSP w Piotrkowie.

 


Zainteresował temat?

1

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Menel ~Menel (Gość)17.01.2022 17:23

Ja to bylem tak pijany że przespałem tom nawałnice.

414


dsa ~dsa (Gość)17.01.2022 19:25

po nocy za 200 % bo bida i drożyzna i mnie obudziło to ustrojstwo

43


Z krynżny ~Z krynżny (Gość)17.01.2022 14:48

Dziwne że na drodze do Kozieróg żadnych wiatrołomów!

92


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat