Advertisement

Uczniowie „Chrobrego” zachęcają do głosowania. W spocie ... z politykami

ePiotrkow Poniedziałek, 20 maja 2019580731
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie nagrali spot zachęcający do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego 26 maja. W nagraniu udział wzięli… piotrkowscy politycy w tym prezydent Krzysztof Chojniak.
https://www.chrobry1lo.plhttps://www.chrobry1lo.pl

- Chcemy pokazać, że nasz głos też się liczy. Jako młodzi stanowimy przyszłość narodu i to na nasze barki, już niebawem, spadnie ciężar budowy władzy również w UE. Weźmy udział w głosowaniu i pokażmy, że głos młodych ma znaczenie – mówił w spocie przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Mikołaj Pieprzowski.

 

W nagraniu udział wzięli: prezydent Krzysztof Chojniak oraz radni: Marlena Wężyk – Głowacka, Łukasz Janik, Jan Dziemdziora i Michał Czarczyk.

 

24 maja uczniowie „Chrobrego” przeprowadzą w swojej szkole symulację wyborów do Parlamentu Europejskiego.

 

 


Zainteresował temat?

5

6


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.05.2019 18:29

Pisząc artykuł warto umieścić w nim wszystkie informacje. Młodzież bierze udział w ogólnopolskim programie "Młodzi głosują+", o zasadach którego nic tu nie wspomniano...

00


www ~www (Gość)21.05.2019 15:45

Co uczniowie wiedzą o UE i wyborach? Sama teoria nie wystarczy.

00


Olka ~Olka (Gość)20.05.2019 13:45

Rozmawiam ze znajomymi i widzę, że KONFEDERACJA ma duże poparcie. Widząc Panią Wężyk i resztę oraz ich poczynanie wcale się nie dziwię. Też zagłosuję na nich.

77


gość ~gość (Gość)20.05.2019 15:11

Rodacy! Idźcie na wybory - to wasz moralny obowiązek - i nie głosujcie na prawicę, żadną prawicę - to też wasz moralny obowiązek! Zróbcie to dla dobra Polski!

88


gość ~gość (Gość)20.05.2019 18:58

Nie ma na kogo głosować nie umieją dbać o interes polski

12


kuss ~kuss (Gość)20.05.2019 17:15

ciekawe czy młodzież jest ciemną masą ?

30


gość ~gość (Gość)20.05.2019 17:11

Zoom, ale ty jesteś ograniczony....

10


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)20.05.2019 15:30

Drodzy młodzi wyborcy. Podczas głosowania zwróćcie baczniejszą uwagę na kandydata z listy Pis, Nr1 w Piotrkowie Trybunalskim. Raz ziom, dwa absolwent I LO, trzy wizjoner, bo będąc niedawno ministrem spraw zagranicznych, wynalazł nowe państwo na ziemskim globie, San Escobar. Przysięgam, szukałem, ale nie znalazłem. Może Wy będzicie mieli więcej szczęścia.

68


zoom ~zoom (Gość)20.05.2019 16:10

Szkoda, że nie pokazali prawdziwych polityków a tylko lokalnych krzykaczy.

51


gość ~gość (Gość)20.05.2019 15:04

Olka - rozśmieszyłaś mnie tekstem o dużym poparciu dla Konfederacji. Ale poczucie humoru w życiu jest ważne!

75


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement