Advertisement

Tak bawiła się Grabica! [ZDJĘCIA i FILMY]

Region Niedziela, 21 maja 20238
Tysiące osób bawiło się podczas tegorocznego Święta Gminy Grabica. Było kolorowo, wesoło i tanecznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z tegorocznej imprezy.

Ładuję galerię...

Gwiazdą tegorocznego Święta Gminy Grabica był zespół After Party. To zwiastowało taneczną imprezę i dobrą zabawę. Tak też było. Na placu przy budynku OSP pojawiły się tysiące mieszkańców gminy i okolic. Zespół zaśpiewał swoje największe przeboje, przy których publiczność świetnie się bawiła. 

 

 

Wśród bawiących się osób nie brakowało zarówno starszych, jak i młodszych, a wokaliści podczas jednego z utworów zaprosili część z tych młodszych widzów na scenę. 

 

 

Święto Gminy Grabica zainaugurowało cykl wiosennych imprez plenerowych w regionie. Już w przyszłym tygodniu bawić się będziemy podczas Święta Woli Krzysztoporskiej oraz Motofestynu w Moszczenicy. 


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.05.2023 20:44

Może by tak rolnicy zrobili jakąś blokadę traktorami? Dawno nie było

91


Aparacik ~Aparacik (Gość)23.05.2023 05:10

167zdjeć ambitnie ????

00


Olek ~Olek (Gość)21.05.2023 20:45

Tylko po co Ci politycy. a przepraszam zbliżają się wybory i lans trzeba zacząć. NA Macierewicza i Ziembę patrzeć nie mogę.

94


dzikun ~dzikun (Gość)22.05.2023 06:42

Przed wyborami, jak to zwykle bywa, "chleba i igrzysk", albo chocholi taniec.

53


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.05.2023 06:12

Wszystkim się bardzo podobało

64


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat