Advertisement

Święty Mikołaj znów pojawi się w Rozprzy

ePiotrkow Poniedziałek, 28 listopada 20226
Rozprza zaprasza na bożonarodzeniowy jarmark ze Świętym Mikołajem. Wydarzenie odbędzie się w piątek (9 grudnia) na Rynku Piastowskim.
Fot. K. Rudzki Fot. K. Rudzki

To już kolejna taka impreza organizowana w Rozprzy. W ubiegłym roku na jarmarku pojawiło się mnóstwo ludzi, a szczególnym zainteresowaniem cieszyły się spotkania ze Świętym Mikołajem. Także i w tym roku na Rynku Piastowskim pojawi się on ze swoimi reniferami. 

 

Oprócz tego organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Będzie m.in. malowanie twarzy, gorąca czekolada i popcorn, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich oraz konkursy z nagrodami. 

 

Jarmark rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 17:00. 

 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Max ~Max (Gość)28.11.2022 11:11

Świetny termin, akurat rodzice w pracy dzieci w szkołach czy przedszkolach. Chyba tylko urzędnicy w godzinach pracy przyjdą na zakupy

32


lokop9 ~lokop9 (Gość)29.11.2022 12:05

A będzie alkohol ?

22


eff ~eff (Gość)29.11.2022 08:13

Byłam rok temu, przejechałam 30km by zobaczyć tą "atrakcje". Szkoda czasu. Mikołaj był 10minut, do zdjęć kolejka, 10 kramów z ozdobami i jedzeniem. Po 15.00 niektórzy wystawcy już zamknęli stoiska.

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat