Strażacy ćwiczą akcje ratunkowe w wieżowcach

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 12 października 20216 4010
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z innymi służbami mundurowymi, zarządzaniem kryzysowym oraz administracjami spółdzielni mieszkaniowych przeprowadza właśnie ćwiczenia praktyczne, których tematem są działania gaśnicze w wysokich budynkach.

Ładuję galerię...

Ćwiczenia odbywają się w trzech lokalizacjach, przy ul. Zamenhoffa 3, ul. Dzielnej 14 oraz ul. Norwida 2.

 

W trakcie ćwiczeń zostaną sprawdzone drogi dojazdu dla służb ratowniczych, warunki prowadzenia działań gaśniczych i ewakuacji mieszkańców, łączność pomiędzy służbami, czas reakcji podstawienia autobusów komunikacji miejskiej celem ewakuacji mieszkańców w miejsce zastępcze.

 

- czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)12.10.2021 17:04

Piotrkowska Spółdzielnia mieszkaniowa z tzw. kwadratu niech lepiej zrobi porządek z mrówkami w blokach ktore administruje. Dopiero wtedy niech się biorą za ćwiczenia z PSP.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat