"Sekundy pod księżycem" - niezwykły koncert w MOK

ePiotrkow Piątek, 19 listopada 20210 685
Młodzi, zdolni piotrkowianie oraz piękne aranżacje dzieł rodzimych poetów - to idealny przepis na niezwykłą muzyczną wyprawę. Właśnie w taką niezapomnianą podróż zaprasza w najbliższą niedzielę Miejski Ośrodek Kultury.
Fot. Miejski Ośrodek Kultury

"Sekundy pod księżycem" to koncert piosenek, których teksty to wiersze piotrkowskich poetów - Rafała Orlewskiego, Janiny Nożownik, Barbary Gajewskiej i Marty Ambrozik. Wyśpiewają je młodzi piotrkowianie: Patrycja Sikora, Dominik Mironiuk, Julia Kafar i Maria Majewska.

Oni już wyjechali z naszego miasta. Zdobywają świat, ale 21 października przyjadą, żeby zaśpiewać dla Państwa. Spotkajmy się z nimi na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Tytuł koncertu to również tytuł zbiorku prozy Janiny Nożownik. Kilka prozatorskich miniatur pani Janeczki usłyszymy w koncercie - zapraszają pracownicy MOK

Autorem muzyki jest Waldemar Ossowski, a reżyserią zajęła się Małgorzata Kowalczyk. 
Całości będzie towarzyszyła muzyka grana na żywo przez zespół w składzie: Monika Cecotka - flet, Paweł Mikołajczyk- fortepian, Paweł Kwiatkowski-gitara basowa, Julia Tymanowska- perkusja.

 

Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MOK.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat