Puchowy śniegu tren. Zapraszamy na zimowy rajd

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 06 stycznia 20173 4467
Zapraszamy do udziału w rajdzie. Cel? Poznawanie walorów przyrodniczych okolic Piotrkowa w okresie zimowym. Start? 14 stycznia o 10.00 przy pętli autobusowej na ul. Wierzeje.

W imprezie biorą udział drużyny liczące 8 - 10 osób pod opieką dorosłych, które zgłoszą swój udział oraz opłacą składkę za udział w imprezie - 6 zł od osoby do 12 stycznia. Zapisy przyjmuje Biuro Oddziału PTTK w Piotrkowie Trybunalskim, Pl. Czarnieckiego 10, tel. 44 732 36 63, 725 655 544.

 

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają: dyplomy dla drużyn za udział w rajdzie, punkty na Odznakę Turystyki Pieszej i Odznakę Turysta Przyrodnik, ognisko z kiełbaskami, słodki poczęstunek. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników jest ograniczona.

 

Organizatorzy: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Informacji Turystycznej, Koło Łowieckie „Leśnik" w Piotrkowie. 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Etna ~Etna (Gość)06.01.2017 23:48

Lepiej by było gdyby Pełk lepiej posypał ten puchowy tren piaskiem a nie tak jak ostatnio że niby piaskarka przejechała i tylko slady po kołach zostały,zbierają kasę nie wiedzieć czemu i za co😒

12


marcos ~marcos (Gość)06.01.2017 11:04

za wikipedią:
Tren, lament, płacz (żałobny) –
Gratuluję wyobraźni organizatorom !!!

27


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc