Advertisement

Wystawa gołębi rasowych

ePiotrkowRegion Czwartek, 24 listopada 202233533
Już po raz kolejny w gminie Moszczenica odbędzie się spotkanie hodowców najpiękniejszych okazów gołębi rasowych. Organizatorzy liczą na to, że być może w którejś z ras doczekają się championa. Udział w imprezie, którą zaplanowano na pierwszy weekend grudnia, może wziąć każdy.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Wojewódzki Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza zaprasza do Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy na 90. Wystawę Gołębi Rasowych. Imprezę współorganizują gmina Moszczenica i GOKiS.


Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających w sobotę od 08.00 do 14.00 oraz w niedzielę od 08.00 do 12.00. Wstęp dla dzieci jest bezpłatny. Szczegóły na plakacie.

 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Maryśka ~Maryśka (Gość)24.11.2022 15:23

Kiedyś krenciłam z takim jednym chodowcą gołembi, ale nam nie wyszło

12


go?ć_znawca ~go?ć_znawca (Gość)03.12.2022 18:49

Ładny pan z ładnym ptakiem ;)

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat